23 Nisan 2019 Salı
Sabitzade

Körfez Belediyesi’nden öğrencilere‘yeni dönem’ hediyesi

Körfez Belediyesi’nden öğrencilere‘yeni dönem’ hediyesi
Güncel Yazdır

Körfez Belediyesi tarafından 2018-2019 öğretim yılı için okullarda başlatılan bakım-onarım çalışmaları, Körfez İmam Hatip Ortaokulu’nda devam ediyor

DUVARLAR BOYANDI, SINIFLAR YENİLENDİ
Okulların yaz ayında tatile girmesi sebebiyle bakım-onarım işlemlerini başlatan Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelinde tüm okullara eğitim desteğini sürdürüyor.Başkan İsmail Baran’ın verdiği talimatlar doğrultusunda son olarak, Körfez İmam Hatip Ortaokulu’nda başlatılan bakım-onarım, tadilat ve bahçe düzenleme çalışmalarında sona doğru geldi. Duvarlar ve tavanlar boyandı, sınıflar eğitime hazır hale getirildi.


EVLATLARIMIZA HEDİYEMİZ
Öğrencilere, çocuklara ve eğitime verdiği önemle de tanınan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran yapılan çalışmalarla ilgili; “Evlatlarımız bizim göz bebeğimiz. Onların en iyi şartlarda ve imkânlarda eğitim görebilmeleri için gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Okullara yaptığımız bakım-onarım ve tadilat işlemleri 2018-2019 eğitim yılında öğrencilerimize hediyemiz olsun istedik. Çocuklarımızın hepsini seviyor, öğrencilik hayatlarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su
YEDİ İKLİM Global Gayrimenkul konak_dr Davetiyem BasiskeleSanayi