19 Temmuz 2019 Cuma

AK Genç Kocaeli’den bayrak sevgisi

AK Genç Kocaeli’den bayrak sevgisi
Siyaset Yazdır

AK Parti İl Gençlik Kolları, il binasını süslemek için kullandığı Türk Bayraklarını tek kullanımlık yapmıyor. Bayraklar, binadan toplanıp yıkandıktan sonra tekrar kullanılmak üzere bizzat İl Gençlik Kolları yöneticileri tarafından ütülenip paketleniyor

AK Gençlerin il binasını süslemek için kullandıkları ve hava koşullarından dolayı kirlenen Türk bayrakları bizzat İl Gençlik Kolları yöneticileri tarafından yıkandıktan sonra il binasında ütülenip paketleniyor. Tekrar kullanıma hazır hale getiriliyor.

 

BAYRAKLARIMIZI GERİ DÖNÜŞÜME GÖNDERMİYORUZ

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, "Teşkilat binamıza astığımız Türk bayraklarımızı, tekrardan kullanmak ve israftan kaçınmak  amacıyla daha önceden de yaptığımız gibi  yıkadık, daha sonra bizzat İl Gençlik Kolları yöneticilerimizle birlikte ütüleyip paketledik. Bu Türk bayraklarımızı yapacağımız ziyaretlerde vatandaşlarımıza hediye edeceğiz. Bayraklarımızı geri dönüşüme göndermiyor, geri kazandırıyoruz’ açıklamalarında bulundu. İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ise, AK Gençlere eşlik ederek bayrak sevgisi ve gösterdikleri hassasiyetten dolayı tebrik etti.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem