18 Temmuz 2019 Perşembe

Kandıra Lisesi mezunları 'Pilav Günü'nde buluştu

Kandıra Lisesi mezunları 'Pilav Günü'nde buluştu
Güncel Yazdır

Okulu zorla yıkılmış bir okulun eski ve vefalı öğrencileri, Kandıra Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen geleneksel pilav gününde buluştu. Geleneksel toplantının 14’ncisi Kandıra Lisesi Ali Şükrü Pisteloğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirildi

14.Pilav pilav gününde Eski dostluklar ve anılar tazelenirken, şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Emekli öğretmenler ve misafirler tek tek söz alarak duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Kandıra Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Aygün Aynagöz; “Programın gerçekleşmesini sağlayan Kandıra Lisesi Mezunları Derneği Yönetim Kurulu üyelerine, tüm katkısı olan ve katılanlara teşekkür ederim. Ayrıca; özel maddi desteklerde bulunan sponsorumuz Bebek Ticaret sahipleri Nurdan – Bülent Bebek’e, Hasan Tokgöz müdürümüze, okulumuzda öğretmenlerinden; Ipek Sümer, Bahattin Yeniay, Nihal Dinç, Mahmut Okur, Ecz.Sevim Deren, Musa Aksoy, İbrahim Hakan, Davut Yavuz, Sezai Terzi, Engin Ecevit, Süleyman Bayram hocamıza, Kandıra Belediye Başkanlarından; Dt. Turan Sarı ve Kenan Evin’e, Belediye Meclis Üyesi Ali Ahmet Güneş’e, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Bican Şahin’e, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanları Günay Gülcü ve Ahsen Okyar’a, BİLGEÇ Sendikası Genel Başkanı Cevdet Sezer, Avcılar Derneği Başkanı İsmail Açıkgöz’e, Gölcük İlçe Seçim Kurulu Müdürü Mustafa Okan’a, İGSAŞ Liman Müdürü Özkan Uygur’a, Halkbankası Gölcük Şube Müdürü Mehtap Memiş’e, Bursa’dan gelen Fatih Koray Patlar’a, İzmir Çeşme’den gelen Filiz Taylan’a, İstanbul’dan gelen; Satranç hocası Mustafa Yıldız’a , Ses sanatçısı Sertaç Tugay’a, Dr. Osman Fıratlı’ya, Av. Özkan Koç’a, Bankacı Rıza Mustafa Tugay’a, Balıkesir Bandırma’dan gelen Nurgül ve Fethi Duru’ya, Babaeski’den gelen Gürol Cansever’e, Bodrum’dan gelen Ahmet Şakacı’ya, İlk mezunlardan Emin Çevik, Yalçın Akkan’a, Amatör Ressam Aytaç Kürekçioğlu’na, Eğitimci Malik Doğan’a, İşadamı Volkan Bulgurcu’ya ve günümüze katılan tüm okul arkadaşlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

 

Pilav ikramı

14. Buluşma, yenilen pilav ve ikramların ardından toplu hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

1 Bodrum’dan gelen öğrenci Ahmet Şakacı, Çanakkale’den gelen Öğretmen Musa Aksoy, Kandıra Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Aygün Aynagöz

2 Can Sarı, Kandıra Belediye Başkanları: Turan Sarı ve Kenan Evin ile İstanbul’dan gelen Rıza Mustafa Tugay

3 Gürol Cansever, Yalçın Akkan, Av. Özkan Koç

4 Volkan Bulgurcu, Ahsen Okyar, Mustafa Yıldız, Dr. Osman Fıratlı, A. Ahmet Güneş

5 Öğretmen Nihal Dinç, ve pilav gününe katılanlar

6 Bandırma’dan gelen Nurgül – Fethi Duru çifti

7 Dündar Sarı, Emin Cevik, Rıza Mustafa Togay, Ayhan Toygar, Ferhi Duru, İsmail Açıkgöz, Atilla Öztan

8 Kandıra Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Aygün Aynagöz ve okulun öğretmenleri

9 Toplantıya katılanlar

10 Kandıra Lisesi Mezunları Pilav Gününe katılanlar

11 Atilla Öztan, Fethi Duru, İpek Sümer, Rıza Mustafa Tugay

12 Öğretmen Bahattin Yeniay ve toplantıya katılanlar

13 Kandıra Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Aygün Aynagöz

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem