18 Haziran 2019 Salı

Başiskele’de tarihi açılış

Başiskele’de tarihi açılış
Güncel Yazdır

Başiskele Belediyesi tarafından yapılan Kullar Spor Kulübü Gençlik Eğitim ve Kamp Merkezi bölge gençlerinin yeni spor merkezi olacak. Tesisler tüm imkânlarıyla bölge gençlerinin daha iyi spor yapmaları için kullanılacak

Hafta sonu yapılan açılışa Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek, Mehmet Akif Yılmaz, Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Ak Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve ilçe yönetimi, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, meclis üyeleri, muhtarlar, ilçe protokolü, Kaskf Başkanı Murat Aydın, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Tüfad Kocaeli Şubesi Başkan Yrd. İsmail Bayraktar, İl Hakem Kurulu Başkanı Ersin Yıldırım, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Süleyman Karadaş, İlçe ve Kent Protokolü, Spor Kulüplerinin başkan, yönetici ve antrenörleri, Kullarspor Kulübü kongre üyeleri eski başkan ve yöneticileri ile eski yeni sporcular ve sporcu velilerinin katılımı ile gerçekleşti.

 

AYAZ’A TEŞEKKÜR

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda ilk olarak yönetim kurulu ile birlikte konuşma yapmak için kürsüye çıkan Kullar Spor Kulüp Başkanı Fahri Altıntaş ile Ovacık Mahalle Muhtarı, Başiskele Muhtarlar Dernek Başkanı İlhan Altıntaş yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve Kullar Spor Yönetimine teşekkür ederek, tesisin hayırlı olmasını diledi.

 

TARHİ GÜN

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın konuşmasında “Gerçek anlamda Türkiye’yi il il gezen bir insanım. Bugün gerçekten tarihi bir gün, bugün Türkiye’de spor adına olmayan bir iş yapılarak amatör sporun hizmetine sunuluyor. Çünkü bugün Türkiye’de ki birçok profesyonel takımda olmayan, ilimizdeki profesyonel takımlarda da dahi olmayan, hele ki amatörde hiç mi hiç olmayan bir tesis Başiskele Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz tarafından Başiskele ‘de hayata geçirildi. Bu büyük bir hizmet. Emeği geçen herkesi kutluyorum.’’ dedi.

 

1 BUÇUK MİLYONLUK YATIRIM

Ben edebi, ahlakı, saygıyı sevgiyi bilen gençliği yetiştirmeyi seviyorum. Bizim önemsediğimiz yarınlarımız, onların geleceklerine açılan bu kapılar, onların milli ve manevi değerleridir. Bu değerleri yok etmek istediler. Bizim heyecanımız burada gerçekleştirdiğimiz 1,5 milyonluk yatırımın açılış heyecan değil, bizim heyecanımız bu çocukların yarınlarda Fatihler, Recep Tayyip Erdoğanlar olması içindir. Bizim heyecanımız emaneti bırakacağımız bu çocuklarımızın bilgi birikim ve beceriye sahip olarak yetişmesi içindir. Bu gün burada heyecanımızı paylaşan herkese teşekkür ediyorum, tesisimiz hayırlı olsun” dedi.

 

ZEYBEK DE KATILDI

Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek ise konuşmasında, ‘‘ Biz artık şaşırmıyoruz, halkımıza hizmet etmeyi görev edinmiş bir yönetim biçimimiz var. Hüseyin Ayaz başkanımızın farklı bir özelliği var. O yedi yıldızlı. Yapıyor, yapınca da en iyisini yapıyor. Burası artık Kullar Spor Kulübümüze emanet. Bunun hakkını vereceklerine eminim. Çocuklarımızı böyle yerlere gönderirsek gençlerimize sahip çıkabiliriz. Hayırlı olsun’’ dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem