23 Nisan 2019 Salı

Sarıbay; ‘Önseçim listelerini Hazırlayın’

Sarıbay; ‘Önseçim listelerini Hazırlayın’
Güncel Yazdır

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Gebze İlçe Örgütü’ne yaptığı ziyarette ön seçimde ısrarcı olacaklarını belirterek listelerin bir an önce hazırlanması gerektiğini söyledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Başkan Yardımcısı Şahin Yılmazel ve İl Kadın Kolları Başkanvekili Selvi Beyhan partinin Gebze İlçe Örgütü’nü ziyaret etti. CHP Gebze İlçe Başkanvekili İsmail Çiçek, İlçe yöneticileri; İbrahim Özdede, Hikmet Orhan, Arzu Çakmak Pehlivan, Canan Türk, Engin Dursun ve parti üyeleri ziyarette hazır bulundu.

 

LİSTELERİ HAZIRLAYIN

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Başkan Yardımcısı Şahin Yılmazel ve İl Kadın Kolları Başkanvekili Selvi Beyhan Gebze İlçe yöneticileri ile yerel seçimler için yapılacak olan hazırlıkları masaya yatırdı. Belediye başkan adayları ve meclis üyelerinin belirlenmesinde ön seçimde ısrarcı olacaklarını belirten Sarıbay, konuyla ilgili olarak Gebze İlçe Örgütü yöneticilerinin görüşlerini aldı, listelerin hazırlanması yönünde talimat verdi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su
YEDİ İKLİM Global Gayrimenkul konak_dr Davetiyem BasiskeleSanayi