18 Haziran 2019 Salı

Ayaz, bir günde 11 cemiyete katıldı

Ayaz, bir günde 11 cemiyete katıldı
Güncel Yazdır

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Hasan Ayaz, parti çalışmalarının yanı sıra hafta sonunu cemiyetlerde geçirerek, vatandaşların mutluluğuna ortak oldu

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, çalışmalarını oldukça yoğun bir tempoda sürdürüyor. Ekibiyle birlikte hem parti çalışmalarını yürüten İlçe Başkanı Ayaz, bir yandan da vatandaşların acı ve tatlı günlerinde onları yalnız bırakmıyor. Hafta sonu yoğun bir şekilde parti çalışmaları ve dernek ziyaretlerinde bulunan Ayaz, düğünlere katılmayı da ihmal etmiyor. Düğün ve cenazelere bizzat kendisi giderek vatandaşların duygularına ortak olan İlçe Başkanı Hasan Ayaz, hafta sonu bir günde 11 ayrı cemiyete birden bizzat katıldı. Her fırsatta İzmitlilerle iç içe olan Başkan Ayaz, Pazar günü de çok sayıda düğüne giderek çiftlerin mutluluğunu paylaştı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem