20 Nisan 2019 Cumartesi

Köseköy’de yeni imar yolu açılıyor

Köseköy’de yeni imar yolu açılıyor
Güncel Yazdır

Kartepe Belediyesi ilçe genelinde şuyulandırması tamamlanan bölgelerde kent içi ulaşım ağına yeni soluk getirecek düzenlemelere aralıksız devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yol açma çalışmalarının bir ayağını da Köseköy Mahallesi üzerinde gerçekleştirdi

Yeni imar yollarının yapımları ile kent içi trafik ağını ferahlatmak ve bölgede inşaat sektörüne de canlılık kazandırmak adına Kartepe Belediyesi ekipleri, çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez yönetimindeki belediye ekipleri, ilçedeki ulaşım ağını genişletecek ve yapılaşmanın önünü açacak çalışmalara destek vermeye devam ediyor. Ekipler yeni imar yollarını açarak Köseköy Mahallesi üzerinde trafik ağını güçlendirdi.

 

SAĞLIKLI VE PLANLI KENTLEŞME

İmar yolu açma çalışmalarında Köseköy Mahallesi’nde Akyüz Sokak ardından İstiklal Sokak üzerinde de yol açma çalışması gerçekleştirildi. İstiklal Sokak üzerinde 200 metre uzunluğunda 12 metre genişliğindeki yeni yol belediye ekiplerince açılarak bölge halkının kullanımına sunuldu. Kartepe Belediyesi, cazibe ve çekim merkezi olan ilçede yeni yerleşim alanları için yeni imar yolları açmaya devam ederek Kartepe’de ki sağlıklı ve planlı kentleşme sürecine katkı sağlıyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su
YEDİ İKLİM Global Gayrimenkul konak_dr Davetiyem BasiskeleSanayi