24 Nisan 2019 Çarşamba

Ahbap eylül ayı toplantısını gerçekleştirdi

Ahbap eylül ayı toplantısını gerçekleştirdi
Güncel Yazdır

2017 yılında Haluk Levent’in öncülüğünde kurulan ve “iyi insanlar topluluğu” olarak bilinen Ahbap gönüllüleri eylül ayı toplantısı gerçekleştirdi

Kocaeli Ahbap gönüllüleri, ağustos ayında gerçekleştirdiği sosyal projeleri değerlendirmek adına ve eylül ayında gerçekleştirmeyi planladığı projeleri konuşmak üzere bir araya geldi. Ağustos ayını dolu dolu geçiren Ahbap Platformunun toplantıdaki ana başlıkları 17 Ağustos Deprem Müzesi ziyareti, Down Cafe müzik etkinliği, Huzurevi ziyareti, ilk yardım eğitimi, Ahbap Üniversite çalıştayı oldu.

 

unnamed (5)

"DOĞRU MÜDAHALE HAYAT KURTARIR”

"Doğru bilgi ile yerinde ve zamanında yapılan müdahale hayat kurtarır" diyen Ahbap, ilkyardım farkındalık semineri düzenledi. Seminerde, teorik ve pratik uygulamalara uzunca yer verildi. Etkin katılım gösteren tüm kursiyerlere sertifikaları kurs sonunda takdim edildi. 

 

unnamed

DOWN CAFE MÜZİK ETKİNLİĞİ

Gölcük Down Cafe ziyareti düzenleyip, oradaki down sendromlu bireylerle şarkılar söyleyip keyifli vakit geçirdiler. 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'ni unutmayan Ahbap gönüllüleri Deprem müzesi ziyaretinde bulundu.

 

unnamed (3)

 

unnamed (2)

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su
YEDİ İKLİM Global Gayrimenkul konak_dr Davetiyem BasiskeleSanayi