19 Temmuz 2019 Cuma

Halkımızla el ele verdik, güçlerimizi birleştirdik

 Halkımızla el ele verdik, güçlerimizi birleştirdik
Güncel Yazdır

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’nin farklı ilçelerinde yer alan köyleri ziyaret etmeyi sürdürüyor. Gebze’nin Mualimköy ve Tavşanlı köylerinde vatandaşlarla buluşan Karaosmanoğlu, “Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Millet olarak çok önemli süreçlerden geçiyoruz. Lider ülke olma hedefimizden asla geri çeviremeyecekler” dedi

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze ilçesinin Muallimköy ve Tavşanlı köylerini ziyaret etti.  Burada vatandaşlarla buluşan, Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın diyen Karaosmanoğlu, “Ülke ve milllet olarak çok önemli süreçlerden geçiyoruz. Lider ülke olma hedefimizden asla bizi geri çeviremeyecekler” dedi. Ziyaretler sonrası çalışanlarımızla birlikte Gebze ilçemizin merkezi olmak üzere köylerine de çok önemli hizmetler gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz diyen Karaosmanoğlu, “Halkımızla olan birlikteliğimizin en güzel örneklerinden olan köy ziyaretlerimizde vatandaşlarımızla buluşuyor, hasbihal ediyor, talep ve önerilerini yerinde dinliyoruz” açıklamasını yaptı.

 

“GÜZEL İNSANLARLA, GÜZEL İŞLER BAŞARDIK”

Halkımızla olan birlikteliğimiz hizmetlerimize bereket veriyor diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Göreve geldiğimizden bu yana vatandaşımızla birlikte nice güzel ve hayırlı işlere imza attık. Halkımızla el ele verdik, güçlerimizi birleştirdik. Gebze ilçemizi hak ettiği konuma ulaştırmak, daha da yaşanabilir bir hale getirmek için var gücümüzle çalıştık. Bugünde çalışıyor, yarında çalışmaya ve büyük projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Gebze’mizi modern ve örnek bir kent konumuna taşıdık, inşallah yeni yatırımlarımızla bunu seviyeyi daha da yukarılara çekeceğiz. Ortaya koyduğumuz her projemizi halkımızla birlikte veriyoruz. Spor salonları, kültür merkezleri, altgeçitler, köprüler ve daha niceleri ile Gebze’yi adeta hizmetle kuşattık. Bu dönüşümü de halkımızın desteği olmadan asla başaramazdık. Güzel insanlarla, güzel işler başardık” ifadelerini sarf etti.

 

“KİMSE BİZLERİ HAİN OYUNLARLA KÖŞEYE SIKIŞTIRAMAZ”

Şer odaklarının provokasyonla ve darbeyle yapamadıklarını şimdi döviz kurlarıyla gerçekleştirmeye çalıştıklarını da ziyaretlerinde söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bizim birliğimizde, kardeşliğimizde ve bu güzel          vatanımızda gözü olan sözüm ona ortaklarımız, silahla kanla başaramadıklarını şimdi ekonomimize balta vurarak gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Ama bizler Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Yüce Allah’ımızın da yardımıyla bunun da üstesinden geleceğiz. Halkımızın bizlere olan desteği güç ve kuvvet veriyor. Kötü niyetli emperyalistlerin amacı da elbette ki insanlarımızı karamsarlığa itmek, fitne sokmak ve Devletimize olan güvenin sarsılmasını sağlamaktır. Ama şunu bilmelidirler ki biz zorluklara göğüs germeyi, bir arada, diri olarak kalmayı atalarımızdan miras olarak aldık. Kimse bizleri hain oyunlarla köşeye sıkıştıramaz.  Ben inanıyorum ki bu günleri hep birlikte atlatacağız ve daha güçlü bir şekilde 2023 hedeflerimize yürüyeceğiz” diyerek ziyaretler sonrası yaptığı açıklamaları tamamladı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem