20 Temmuz 2019 Cumartesi

Nihat Ergün’den sürpriz ziyaret

Nihat Ergün’den sürpriz ziyaret
Eğitim Yazdır

Haber

Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski bakanı Nihat Ergün, Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirip, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz’la biraraya geldi

BİLNET’İ GEZDİLER
 
İzmit Tepeköy Mahallesi Bayındırlık Kalıcı Konutları’nda bulunan Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü geçen ay faaliyete başlamıştı. Bu yıl lise ve üniversite sınavlarına girecek 8 ve 12. sınıf öğrencilerinin de pazartesi günü ders başı yaptığı, 10 Eylül’de bütün birimleriyle yeni eğitim-öğretim yılına merhaba diyecek olan Bilnet’i önceki gün ilimiz siyasetinde iz bırakan isimlerden; Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski bakanı Nihat Ergün ziyaret etti. AK Parti eski Teşkilat Başkanı Mehmet İpşiroğlu ile birlikte kampüse gelen Ergün, Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz’la buluştu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette okul hakkında Ergün’e bilgi veren Korkmaz, “Kampüsümüz anaokulundan, yüksek öğrenim basamağına kadar her kademede öğrenci yetiştiriyor. Toplam 58 derslikten oluşan kampüsümüzde güzel sanatlar derslikleri ile spor salonları bulunyor. Eğitim-öğretim yılını hafta başında 8 ve 12. sınıf öğrencilerimizle en erken biz açtık. Alışılmışın dışına çıkarak her zaman fark yaratan bir eğitim kurumu olacağız. Öğrencilerimizi hayal ettikleri hedeflere taşıyacak, güçlü bir eğitim kadrosuyla yeni döneme giriyoruz. Kampüsümüz 1400 öğrenci kapasitesine sahip. Toplam 85 öğretmenimiz görev yapacak” dedi. Ergün, İzmit Tepeköy Mahallesi’nde eğitim alanında çok önemli bir yatırımın gerçekleşmesinden mutlu olduğunu belirterek, “Aldığı her işin hakkını veren Ali Korkmaz’ı bu cesur ve yerinde yatırımından dolayı kutluyorum. Şehrimize çok güzel bir okul kazandırdı. Burada ülkesine ve ailesine faydalı gençlerimizin yetişeceğinden eminim. Başarılar diliyorum” dedi. Korkmaz, sürpriz ziyareti için Ergün’e teşekkür etti.
 
IMG-20180829-WA0012
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem