17 Temmuz 2019 Çarşamba

Sijo Yüksel Yılmaz IJKDC’nin başkan yardımcısı oldu

Sijo Yüksel Yılmaz IJKDC’nin başkan yardımcısı oldu
Spor Yazdır

Haber

Sijo Yüksel Yılmaz merkezi Melbourne’de olan Uluslararası Jeet Kune Do Konfederasyonu’nun (International Jeet Kune Do Confederation) “başkan yardımcısı” oldu

Merkezi Avustralya’nın Victoria eyaletindeki Melbourne şehrinde bulunan Uluslararası Jeet Kune Do Konfederasyonu’nun (International Jeet Kune Do Confederation) Başkanlığını Bruce Lee’nin ikinci jenerasyon öğrencilerinden aslen Amerikalı olan Sigung Thomas Edward Keplar Jr yürütüyor. Kendisinin sadece bir yardımcısı var ve o da Türkiye’den Sijo Yüksel Yılmaz. Genel Sekreter ve ceo’su ise Hindistanlı Sifu Lion Vikas Gihara. Konfederasyonun çok sayıda ülkede ve yedi kıt’ada temsilcisi bulunuyor.

 

18-28 Eylül 2018 tarihleri arasında Sri Lanka’nın Kandy şehrinde yönetim kurulu, ülke temsilcileri ve hakemler önemli bir toplantı yapacaklar ve Sri Lanka Jeet Kune Do Federasyonu tarafından bir de şampiyona organize edilecek. Bu toplantıya Sijo Yüksel Yılmaz da eşlik edecek. Sponsor bulunabilirse Sijo Yüksel Yılmaz, Açık Güney Asya Jeet Kune Do Şampiyonası’na (Open South Asian Jeet Kune Do Championship) en az bir yarışmacı da olsa götürmek istiyor. Bu sene Kocaeli İllerarası Jeet Kune Do Şampiyonası’nda şampiyon olan ve rakibini 12 saniyede nakavt ederek bir rekora imza atan Muaz Akdoğan’ın gitme ihtimali yüksek görünüyor. Şampiyona geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Belediye Meclisi Indoor Stadium’da gerçekleşecek. Geçen yıl sadece Gökhan Karagöz ve Ferhing Kara adındaki iki sporcumuz yarışmaya katılmış ve her ikisi de kendi kilolarında birinci olup Güney Asya Şampiyonu olarak yurdumuza dönmüşlerdi.

 

Ayrıca Kandy’de Indoor Stadium’da 19-20 Eylül’de Sigung Tom Keplar’ın iki gün ve 25-28 Eylül’de Sijo Yüksel Yılmaz’ın dört gün süren birer semineri gerçekleşecek.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem