19 Temmuz 2019 Cuma

Baran: Büyümeye devam ediyoruz

Baran: Büyümeye devam ediyoruz
Güncel Yazdır

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, teknik hizmetler müdürlüğüne bağlı birimleri gezerek yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aldı

Teknik aletler ile araçların bakım ve tamirini yapan birimleri dolaşan Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’in en ücra köşesine hizmetin kesintisiz ulaşmasını sağlayan teknik personellere kolaylıklar dileyerek çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

 

YENİ ALINAN ARAÇLARI İNCELEDİ

2017 yılında 62 yeni aracı öz kaynaklarıyla bünyesine katan ve yıl içinde de ihtiyaçlar doğrultusunda birimlere araç takviye yapan Körfez Belediyesi son olarak 38 aracı daha bünyesine katarak 4 yıllık süreçte 100 aracı bünyesine kazandırmış oldu. Güçlü araç filosuyla Körfez’in en ücra köşesine hizmet götüren araçları inceleyen Başkan Baran, “Körfez’i her alanda öncü ve yenilikçi bir konuma getirdik. Büyümeye devam ediyoruz.” Dedi. Teknik personele çalışmalarında kolaylıklar dileyen Başkan Baran, Temizlik İşleri Müdürlüğünü de ziyaret ederek yetkili personellerden Körfez genelinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında kısa bir brifing aldı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem