23 Temmuz 2019 Salı

30 Ağustos Resepsiyonu yoğun katılımla gerçekleşti

30 Ağustos Resepsiyonu yoğun katılımla gerçekleşti
Güncel Yazdır

Haber

Büyük Zaferin 96’ncı yıldönümü nedeniyle Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy’un ev sahipliğinde Başiskele’de Tryp By Wyndham Otel’de verilen 30 Ağustos Resepsiyonu yoğun katılımla gerçekleşti

Kocaeli Valiliği tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Başiskele’de yeni açılan Tryp By Wyndham Otel’de Resepsiyon düzenlendi. Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy’un ev sahipliğinde düzenlenen 30 Ağustos Resepsiyonu’na kent protokolü, şehit aileleri ve gaziler yoğun katılım sağladı. Resepsiyonda sahne alan orkestra davetlilerin kulaklarının pasını sildi. Resepsiyonda konuşan Vali Hüseyin Aksoy, “Türkiye zorluklarla mücadele edilerek bu noktaya getirildi. Bugün bu zaferin yıldönümünü kutluyoruz. Türkiye Cumhuriyeti yıllar sonra da bu zaferi kutlamaya devam edecek” dedi.

 

GENİŞ KATILIM

Müzik dinletisi eşliğinde gerçekleşen Resepsiyona Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, Garnizon Komutanı Tuğamiral Kadir Yıldız, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu ve eşi Zeynep Emiroğlu, AK Parti Milletvekilleri İlyas Şeker ve Radiye Sezer Katırcıoğlu, CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Lastik İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve eşi Nurdan Sarıbay, MHP İl Başkan Yardımcısı Sami Acıkök ve İl Sekreteri İzzet Erdem, İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, BBP İl Başkanı Serhat Duyar, DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, Kocaeli Başsavcı Vekili Hasan Gündüz, Baro Başkanı Sertif Gökçe, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, çok sayıda STK temsilcisi ve davetli katılım sağladı.

 

YILLAR SONRA DA KUTLAYACAĞIZ

Resepsiyonda tüm masaları eşi Hülya Aksoy ile tek tek gezerek davetlilerin bayramını kutlayan Vali Hüseyin Aksoy, ardından kürsüye çıkarak “Resepsiyona hepiniz hoş geldiniz. Türkiye Cumhuriyeti çok zor şartlar altında kuruldu. Bu ülke zorluklarla mücadele edilerek bu noktaya getirildi. Bugün bu zaferin yıldönümünü kutluyoruz. Türkiye Cumhuriyeti yıllar sonra da bu zaferi kutlamaya devam edecek. Türkiye her yıl büyüme anlamında mesafe kat ediyor. Kurumlarımızla işbirliği içinde koordineli şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin bu noktaya gelmesinde büyük rol oynayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz. Gazilerimize de saygılarımızı sunuyoruz. Hepinizin Zafer Bayramı’nı kutluyorum. Saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem