19 Temmuz 2019 Cuma

Kocaeli'de maç seferberliği!

Kocaeli'de maç seferberliği!
Güncel Yazdır

01/09/2018 Cumartesi günü Kocaelispor ile Fatsa Belediyespor arasında saat 20:00’de başlayacak olan futbol müsabakası için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tüm ekipleri ile seferber oldu

Büyük ilgi beklenen futbol müsabakası için vatandaşların stadyuma ulaşımı konusunda sıkıntı yaşamamaları ve maç keyfini çıkarmalarını sağlamak amacıyla çalışan Büyükşehir Belediyesi iki yeni belediye hattını Kocaeli halkının hizmetine sunmuştur.

 

İKİ YENİ HAT

İlimizdeki vatandaşların stadyuma ulaşımların sağlanması özelliklede ilçelerimizdeki ikamet eden vatandaşların aktarma yapmadan tek bir toplu taşıma aracı ile stadyuma ulaşmalarını sağlamak için iki yeni belediye hattı hizmete açılmıştır. Kocaeli stadyumunda maç olduğu günlerde vatandaşlarımıza hizmet verecek olan bu hatlar vatandaşlarımıza bölgedeki mevcut ücret tarifeleri ile hizmet verecek olup, ilave bir ücret talep edilmeyecektir.

 

İŞTE O HATLAR
150KS ve 750KS otobüsleri 17:00’den itibaren 18:00’a kadar yolculuk talebine göre sefer yapacaklardır.

Ayrıca Tramvay ile gelecek olan vatandaşlarımız için Otogar – Kocaeli Stadı arasında çalışacak Tramvay Aktarmalı Ring Seferi Otobüsleri(15KS) de hizmet verecektir. 15KS ring seferleri ise 17:00 - 20:00 saatleri arasında kesintisiz olarak çalışacaktır.

 

ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ DE SEFERBER EDİLDİ

Büyükşehir Belediyesi ile birlikte vatandaşlarımıza 12 ilçemizde toplu taşıma hizmeti sağlayan kooperatifler de maç günü son duraklarına ilaveten Kocaeli Stadyumuna kadar ulaşım hizmeti sağlayacak ve ilave bir ulaşım ücreti talep edilmeyecek. Maç günü Stadyuma kadar hizmet verecek olan sınırlı sorumlu kooperatifler ve çalışacak araç sayıları aşağıdaki şekilde olup, ilçelerden hizmet veren toplu taşıma araçlarının izleyecekleri güzergah bilgileri ile indirme ve bindirme noktaları resimlerde gösterilmektedir. Ayrıca araç doluluk oranlarına göre ilave seferler düzenlenecektir.

 

ARAÇLARININ YENİ KOCAELİ STADYUMU’NA GELECEĞİ BÖLGELER

SIRA NO / KOOPERATİF
1 GEBZE-ÇAYIROVA

2 HEREKE

3 KÖRFEZ

4 DERİNCE - ÇENESUYU - KURUÇEŞME

5 İZMİT D100

6 KARAMÜRSEL

7 DEĞİRMENDERE

8 GÖLCÜK

9 YENİKÖY

10 BAHÇECİK

11 KARŞIYAKA

12 YUVACIK

13 KULLAR

14 UZUNTARLA

15 MAŞUKİYE

16 DERBENT

17 SUADİYE

18 BALABAN

19 ARSLANBEY

20 KARTEPE

21 15KS - ULAŞIMPARK A.Ş.

22 150KS ve 750KS - ULAŞIMPARK A.Ş.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem