19 Temmuz 2019 Cuma

En keyifli yaz tatillerini semt konaklarında geçirdiler

En keyifli yaz tatillerini semt konaklarında geçirdiler
Güncel Yazdır

Başiskele Belediyesi’nin semt konağı ve sosyal yaşam merkezlerinde haziran ayı sonu başlayan yaz kurslarına, farklı dallarda yaklaşık 800 öğrenci katıldı

Öğrencilerin yaz tatilini hem öğrenerek hem de eğlenerek geçirmelerine olanak sağlayan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz öğrenciler için eğlenceli geziler düzenledi, belediyenin yarı olimpik yüzme havuzunda ücretsiz yüzme kurslarına katılmalarına olanak sağladı.Başiskele Belediyesi’nin mahallelerde hayata geçirdiği semt konağı ve sosyal yaşam merkezlerinde ailelerin tüm fertlerine yönelik eğitim seminerleri düzenleniyor. Bayanlar, emekliler ve öğrencilerin kendi evleri olarak gördüğü semt konakları yaz ve kış aylarında mahalle halkının hizmetinde oluyor. Yaz tatilini semt konaklarında düzenlenen kurslara katılarak geçiren öğrenciler yaz aylarının vazgeçilmesi olan deniz keyfini Başiskele Belediye’sinin yarı olimpik yüzme havuzunda yaşadılar. Yaklaşık 800 öğrenci her hafta belirlenen günlerde havuzda yüzme eğitimi aldı. Bu yazda en keyifli ve en eğlenceli bir tatili geçiren öğrenciler eğitimlerinin son gününde kendilerine bu imkânı sağlayan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem