21 Temmuz 2019 Pazar

Çakar: Önseçim için baskı uyguluyorlar

Çakar: Önseçim için baskı uyguluyorlar
Siyaset Yazdır

Haber

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar olağan basın toplantısında önseçim ile ilgili “Partimize üye vatandaşımız önseçim için bize baskı uyguluyor” dedi

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar haftalık olağan basın toplantısını ilçe binasında düzenledi. Toplantıda Çakar, kent ve ülke gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamasında Çakar, partililerin yerel seçimlerde belirlenecek adaylar için önseçim baskısına değinirken “Önseçim için genel merkeze komisyon kuruyoruz. Partimize üye vatandaşımız önseçim için bize baskı uyguluyor. Önseçimin İzmit’te olmasını sağlayacağız. İzmit’i kazanacağız” ifadelerini kullandı.

 

KOCAELİSPOR’UMUZUN YANINDAYIZ

Öncelikle Kocaelispor hakkında konuşan Çakar, “1 Eylül’de Kocaelispor’umuzun yanında olacağız. Deplasmanlara da gitmeyi düşünüyoruz. Şampiyon olarak görmek istiyoruz. Kulübümüze gerekli desteği sağlayacağız” dedi. Devamında Büyük Taarruz’un yıldönümü ile ilgili ise, “26 Ağustos Büyük Taarruz’un yıldönümüydü. Büyük Taarruz’un 96. yılında Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum” şeklinde konuştu.

 

CUMARTESİ ANNELERİ’NİN EYLEMİ DİRENİŞTİR

Geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi Anneleri’nin eylemine yapılan müdahaleye de tepki gösteren İlçe Başkanı Çakar, “Cumartesi Anneleri ile ilgili geçtiğimiz günlerde annelerimize yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Sorunu çözmek yerine gazla müdahale etmek dönemin ruhuna uyan bir davranış oldu. Bu anneler kimsenin canını yakmadı. Devlet adaleti sağlamak için var ve anneler adalet istiyor. Bir devlet bu kadar kötü yönetilemez. Cumartesi Anneleri’nin eylemi vicdan hareketi değil, insani bir direniştir” ifadelerini kullandı.

 

ÖNSEÇİM TALEBİMİZİ İLETECEĞİZ

Partililerin yerel seçimlerde belirlenecek adaylar için önseçim baskısına da değinen Çakar, “Önseçim için genel merkeze komisyon kuruyoruz. Haftada bir iki genel merkezle görüşmeler yapıp İzmit İlçe olarak ön seçim talebimizi ileteceğiz. Partimize üye vatandaşımız önseçim için bize baskı uyguluyor. Önseçimin İzmit’te olmasını sağlayacağız. İzmit’i kazanacağız. İlçe Başkanı olarak bunu başaracağımıza inanıyorum” diyerek açıklamasını sonlandırdı. 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem