24 Nisan 2019 Çarşamba
Sabitzade

BİLGİLİ KÜLTÜR BİR ARAYA GELDİ

BİLGİLİ KÜLTÜR BİR ARAYA GELDİ
Güncel Yazdır

Özel Bilgili Kültür Okulları 2018- 2019 eğitim – öğretim yılının açılışını, Başiskele Kampüsü’nde tanışma toplantısı ile gerçekleştirdi

17 yıllık eğitim geçmişine sahip Özel Bilgili Kültür Eğitim Kurumları her geçen yıl büyüyen kadrosunu bu yıl yine genişleterek, bünyesine kattığı deneyimli öğretmenleri ile tanışma toplantısında bir araya geldi. Kurucu Ali Aydemir’in ev sahipliğini yaptığı programda Genel Müdür İsmail Aydemir, Eğitim Koordinatörü Saim Seçkin Aydemir ve okul idarecileri öğretmenler ile buluştu. Kurucu Ali Aydemir konuşmasında; “37 senelik eğitimcilik hayatımda bugün tekrar ilk günkü heyecanımı yaşıyorum. Siz değerli öğretmenlerim ve idarecilerim ile birlikte, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının hayırlı ve başarılarla dolu olmasını temenni ediyorum. Bizler eğitimci olarak yeni nesilleri, vatanına ve milletine yararlı birer birey olarak yetiştirmeliyiz. İşimiz çok zor olabilir ama ben sizlere güveniyorum. Güçlü kadromuz ile farkımızı bu senede göstereceğimizden hiç şüphem yok” ifadelerine yer verdi.

 

“PAROLAMIZ KALİTELİ EĞİTİM”

Başiskele Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya İzmit Merkezde bulunan Özel Bilgili Kültür Temel Lisesi ve Özel Öğretim Kursu idareci ve öğretmenleri de katıldı. 160 kişilik dev kadro ile gerçekleşen toplantıda tüm birim öğretmenleri ve zümreler bir araya geldi.

Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Temel Lise ve Özel Öğretim Kursu olarak Kocaeli halkına hizmet vermeye devam eden Özel Bilgili Kültür Eğitim Kurumları eğitimdeki köklü geçmişi ile yeni yılda da başarılarını sürdürmeyi hedefliyor. Her yıl yüzlerce öğrenciyi başarılı bir şekilde mezun eden kurum, aynı zamanda farklı spor dallarında Türkiye dereceleri ile ilimizi en iyi şekilde temsil ediyor. Toplantıda konuşan Özel Bilgili Kültür Eğitim Kurumları Genel Müdürü İsmail Aydemir ise “17 yıldır Kocaeli’de binlerce öğrenciyi hayalleriyle buluşturduk. Parolamız her zaman kaliteli eğitim oldu. Bu anlamda her zaman kendimizi geliştirmek için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Sizlere bu konuda güvenim tam.” dedi.

 

YENİLİKÇİ VE MODERN BİR KAMPÜS

Başiskele Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan toplam 10 bin metrekare alan üzerine kurulu, doğa ile iç içe olan kampüs, kapalı spor salonu, kapalı yüzme havuzu, buz pateni pisti, açık spor alanları, konferans salonu, geniş bahçesi ve sıra dışı kulüp etkinlikleri ile öğrencilerine iyi bir eğitim için tüm imkânları sunuyor. Ayrıca bin 100 öğrenci kapasiteli kampüste öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri için birbirinden farklı atölye çalışmaları uygulanıyor. Yapılan farklı eğitim metotlarıyla ile birlikte öğrencilerin meslek yönelimleri erken yaşta tespit edilebiliyor. Özel Bilgili Kültür Eğitim Kurumları Eğitim Koordinatörü Saim Seçkin Aydemir ise gerçekleşen toplantıda şu şekilde konuştu: “ Eğitim verdiğimiz Z kuşağı hem çok zeki hem de çok tembel. Bilgili Kültür Ailesi olarak bu kuşağı en iyi şekilde anlayıp, onların eksiklerini tamamlamak bizim görevimiz. Değerli öğretmenlerim ve idarecilerim sizlerle birlikte her zaman yenilikçi olmaya çalışacağız. Yeni projelerle eğitimdeki başarılarımızı katlayarak yeni sezonda da devam ettireceğiz.”

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su
YEDİ İKLİM Global Gayrimenkul konak_dr Davetiyem BasiskeleSanayi