21 Temmuz 2019 Pazar

Başiskele’de bir ayda 5 açılış

Başiskele’de bir ayda 5 açılış
Güncel Yazdır

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz modernleşen, yaşam kalitesi her geçen gün yükselen Başiskele'ye kalıcı eserler kazandırıyor. Marka şehir Başiskele’de önemli proje ve yatırımlar gerçekleştiren Başkan Ayaz şimdilerde ektiğini biçiyor. Planlamalar doğrultusunda mahalle halkı, özellikle ev hanımları ve gençler için önemli sosyal projeler bir bir hayata geçiyor, ardı ardına açılışlar gerçekleşiyor

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Ak Parti’nin hizmet anlayışını yaptığı çalışmalarla bölge halkına yansıtıyor. Başiskele’de ayrım yapmaksızın kaliteli hizmetler vatandaşlara sunuluyor. İhtiyaç duyulan farklı noktalarda asfaltlama, yeni imar yolları açma ve onarım işleri hızlı bir şekilde devam ederken, seçim beyannamesinde beyan edilen projeler şimdiden yerine getirilmiş durumda. Başiskele'nin çehresini değiştirmek için ekibi, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ile uyum içerisinde durmaksızın çalışan Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın Başiskele'lilerle kurduğu diyaloglar ve onların rızasını alarak yaptığı çalışmalar takdirle karşılanıyor. Semt konakları ve parkların yanı sıra özellikle gelecek nesillerin daha iyi şartlarda yaşaması, sosyal hayatlarının daha iyi olması, vatanına, milletine faydalı, milli ve manevi, örf, adet ve geleneklerine bağlı, sağlıklı bir hayat sürmelerine olanak sağlayacak sosyal yaşam, gençlik ve spor merkezleri sırasıyla her mahallede açılıyor. Başiskele belediye Başkanı Hüseyin Ayaz bir ayda 5 açılış birden gerçekleştirdi. Yeşilyurt Mahallesi’nde Mevlana Park, Yaylacık Mahallesi’nde Sosyal Yaşam Gençlik ve Spor Merkezi, Havuzlubahçe Mahallesi Kirazlıkent Konutları Spor Salonu, Tepecik Mahallesi Semt Konağı ve Sosyal Yaşam Merkezi ile Karadenizliler Mahallesi Sosyal Yaşam Gençlik ve Spor Merkezi gençlerin ve mahalle halkının hizmetine sunuldu.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem