19 Temmuz 2019 Cuma

Bitmeyen yol çalışması mahalleliyi isyan ettirdi

Bitmeyen yol çalışması mahalleliyi isyan ettirdi
Güncel Yazdır

Derince Fatih Sultan Mahallesi'nde bulunan ve Çenedere Mesire Alanı’na uzanan Çenedere Caddesi'ndeki 2 yıldır süren altyapı yol çalışmaları mahalle halkını isyan ettirdi

Derince Fatih Sultan Mahallesi Çenedere Caddesi'ndeki 2 yıldır süren altyapı yol çalışmaları mahalle halkını isyan ettirdi. Kapı pencere açamadıklarını ve toz dumana karıştıklarını belirten mahalle halkı çocuklarının da bu yüzden defalarca kez hasta olduğunu dile getirdi. İlgililerin ve yetkililerin mahalleye hiç uğramadığından ve ilgisizliğinden yakınan mahalle halkı artık isyan etme noktasına geldi.

 

KAPI PENCERE AÇAMIYORLAR
Mahalle sakinleri adeta sahipsiz ve atıl durumdaki bu caddede bir an önce gerekli çalışmalarının tamamlanmasını bekliyor. 2 yıldır kapı pencere açamadıklarını tozdan dumandan uyuyamadıklarını ve çocuklarının sürekli bu yüzden hasta olduğunu ifade eden mahalleli isyan etti.  Mahalle sakinleri,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni göreve davet ediyor.

 

ACİL ÇÖZÜM İSTİYORLAR
Özellikle seçim öncesi bu vurdum duymazlığı bir türlü anlayamadıklarını ifade eden mahalle sakinleri Derince Belediye başkanı Ali Haydar Bulut'un normalde Ramazan Bayramına kadar tüm yolların alt ve üst yapı çalışmalarını tamamlayacağını belirttiğini ancak Kurban Bayramı gelmesine rağmen halen bir gelişme olmadığını kaydettiler. Mahalle sakinleri Çenedere Caddesi'nin bu içler acısı durumunun ivedilikle sağlıklı bir görüntüye kavuşturulmasını ve gereğinin yapılmasını bekliyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem