16 Temmuz 2019 Salı

Vali ve il başkanlarının bayramlaşma programları

Vali ve il başkanlarının bayramlaşma programları
Güncel Yazdır

Haber

Kent protokolünün Kurban Bayramı'nda bayramlaşma programları belli oldu

Yarın Kurban Bayramı'nın 1. günü. İlk gün Bayram Namazının ardından kurbanlıklar pazarlarda kesilecek. Kurban kesimi nedeniyle bayramlaşma programları da 2. güne kaldı. Cuma günü personeli ile bayramlaşan Vali Hüseyin Aksoy, bugün şehitlikleri ziyaret edecek. Bayramın 2. günü ise, saat 14.00'te Dolphin İş Merkezi'nde düzenlenecek olan Kent Bayramlaşması'na katılacak. Ardından Emniyet, Jandarma Teşkilatı ve Garnizon Komutanlığını ziyaret edecek. Siyasi partilerden AK Parti, İYİ Parti, SP, BBP, DP il binalarında partilileriyle bayramlaşacak. CHP, ilçe örgütlerini gezecek. MHP İzmit Negra Cafe önünde, DSP, Genel Merkezdeki bayramlaşmaya katılacak. İl Başkanlarından Cengiz Sarıbay, Serdar Kaman ve Halim Dedeoğlu bayramlaşma programlarına katılamayacak.

 

KENT BAYRAMLAŞMASI SAAT 14.00'TE

Kocaeli Kent Konseyi tarafından 30'uncusu gerçekleştirilecek olan Kent Bayramlaşması,saat 14.00'te Yunus Emre Kültür Merkezi (Dolphin İş Merkezi)'nde düzenlenecek. Tüm başta Vali Hüseyin Aksoy olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kaymakamlar, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, milletvekilleri, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katılım sağlayacak.

 

VALİ AKSOY KENTLE BAYRAMLAŞACAK

Vali Hüseyin Aksoy, cuma günü mesai bitiminde personeliyle bayramlaştı. Bugün ise saat 11.00'de Bağçeşme Şehitliği ve Polis Şehitliğini ziyaret edecek. Bayramın ikinci günü iseKocaeli Kent Konseyi'nin Yunus Emre Kültür Merkezi'nde (Dolphin İş Merkezi) saat 14.00'te, 30'uncusunu gerçekleştireceği Kent Bayramlaşması'na katılacak. Ardından saat 16.00'da İl Emniyet Müdürlüğü'nde emniyet teşkilatının bayramını kutlayacak. Saat 16.40'ta İl Jandarma Komutanlığında ve 17.30'da da  Deniz Eğitim ve Öğretim-Garnizon Komutanlığında bayramlaşma programını gerçekleştirecek. Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik ise, Kurban Bayramı'nın 2. günü saat 12.00'de İzmit Seka Devlet Hastanesi'ni ardından 13.00'te Kocaeli Devlet Hastanesi'ni ziyaret edecek.

 

AK PARTİ, TEŞKİLATLA BAYRAMLAŞACAK

İlimizin siyasi parti il başkanlarının da bayramlaşma programı belli oldu. Bayramın 2. günü gerçekleştirilecek programlarda AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, milletvekilleri, belediye başkanları ile saat 13.00'te il binası önünde partililerle bayramlaşacak. Ardından saat 14.00'te Kent Bayramlaşması'na katılacak. CHP İl Örgütü de bayramın 2. günü saat 12.00'de İzmit ile başlayıp akşam 17.30'da Karamürsel ile sona erecek olan ilçe örgütlerinin bayramlaşma programlarına katılarak partililerle bayramlaşacak.

 

CHP İLÇELERİ DOLAŞACAK

İl Başkanı Cengiz Sarıbay'ın izinde olması nedeniyle yerine İl Başkan Vekili Harun Yıldızlı vekalet edecek. İl Başkan Vekili Yıldızlı; İzmit, Kandıra ve Kartepe ilçe örgütlerinin, Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet İzmit; Başiskele, Gölcük ve Karamürsel ilçe örgütlerinin, PM üyesi Milletvekili Haydar Akar; İzmit, Körfez, Dilovası, Derince ilçe örgütlerinin, Milletvekili Tahsin Tarhan ise İzmit, Gebze, Darıca, Çayırova ilçe örgütlerinin bayramlaşma programına katılım sağlayacak.

 

MHP, NEGRA CAFE ÖNÜNDE

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, il ve ilçe örgütleri ile birlikte bayramın 2. günü saat 14.00'te İzmit'te  Yeni Cuma Camii'nin yan tarafında bulunan Negra Cafe önünde bayramlaşmasını gerçekleştirecek. Ardından hep birlikte Kent Bayramlaşması'na geçilecek.

 

İYİ PARTİ, BBP, SP, DP İL BİNALARINDA

İYİ Parti İl Teşkilatı, 2. gün saat 11.00'de il binasında partililerle bayramlaşacak. İl Başkanı Serdar Kaman, bayramlaşma programına katılamayacak. BBP İl Başkanı Serhat Duyar ise, 2. gün saat 13.30'da parti binasında bayramlaşacak. Daha sonra teşkilatı ile birlikte Kent Bayramlaşması'na katılacak. SP İl Başkanı Nurettin Çelik, bayramın 2. günü saat 13.30'da eski il binası önünde (Sabri Yalım Parkı yanı) partililerle bayramlaşacak. DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül de bayramın 2. günü saat 11.00 ile 14.00 arasında parti binasında il teşkilatı ve partililerle bayramlaşacak.

 

DSP, GENEL MERKEZDE OLACAK

DSP İl Örgütü, bu yıl bir değişiklik yaparak bayramlaşmasını Genel Merkez'de gerçekleştirecek. İl Başkanı Halim Dedeoğlu, yönetimi ile birlikte Genel Başkan Önder Aksakal'ın davetlisi olarak Ankara'ya gidecek. Orada Genel Başkan ve parti örgütü ile bayramlaşacak. Dolayısıyla Kent Bayramlaşması'na da katılım sağlayamayacak.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem