18 Temmuz 2019 Perşembe

Karaosmanoğlu: Biz doların kulu değiliz

Karaosmanoğlu: Biz doların kulu değiliz
Güncel Yazdır

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Gebze bölgesinde halka hizmet veren çalışma arkadaşlarıyla bayramlaştı. Burada bir konuşma yapan Karaosmanoğlu, “Geçmişin karanlık dönemlerindeki hükümetlerin yapamadığı projeleri artık Büyükşehir Belediyesi olarak bizler yapıyoruz” dedi

 Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze bölgesinde hizmet veren çalışma arkadaşlarıyla, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde bayramlaştı. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in de eşlik ettiği törende bir konuşma gerçekleştiren Başkan Karaosmanoğlu, “Geçmişin karanlık dönemlerindeki hükümetlerin bile yapamadığı projeleri artık Büyükşehir Belediyesi olarak bizler yapıyoruz. Bu çok önemli bir başarıdır. Bugünlerde yaşadığımız bu gelişmeyi durdurmak isteyen emperyalistlere de şunu demek istiyorum, biz doların kulu değiliz” diye konuştu.

 

“ÇOK ÖNEMLİ VE KENDİ BAŞINA DEĞERLİ BİR PROJEDİR”

Darıca, Çayıroca, Gebze ve Dilovası ilçelerinde çok güzel işler yaptıklarını dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Gebze bölgemizi yakından ilgilendiren en önemli projemiz olan Metro’nun çalışmalarını başlattık. Bu çok önemli ve kendi başına değerli bir projedir. Bu başarıları siz değerli çalışanlarımızla birlikte yapıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak bilgiye, tecrübeye ve çalışan kardeşlerimize çok önem veriyoruz. En önemlisi parayı iyi yönetiyoruz. Büyükşehir yasası çıkmadan Gebze uzakta bir köy gibiydi. Çok şükür şimdi öyle mi. Elbette hayır. Derelere akan kanalizasyonların varlığı insanımıza asla yakışmıyordu. Çok şükür yatırımlarımızla bu çirkin görüntülerin önüne geçtik. Bunu başarmanın tek yolu da çalışmaktı ve çok şükür oda oldu” ifadelerini sarf etti.

 

“ÇÜNKÜ ZAFER İNANANLARINDIR”

“Yerel yönetimlerin en büyük itici gücü ve lokomotifi hükümetlerdir” vurgusu da yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Allah Razı olsun Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan. Bu milletin önüne geçti ve yıkılmaz denen tabuları yıkarak bugünlerde ortaya koyulan projelere imzasını attı. Ülke ve vatandaş olarak çok önemli badireler atlattık. Ülkemizin gençliğini zehirleyen FETÖ’yü kurumlarımızdan söküp attık, atmaya da devam ediyoruz. Biz çalışıyoruz ve bu dünya düzenine karşı verdiğimiz mücadeleyi de kazanacağız. Çünkü zafer inananlarındır. 7’den 70’e millet olarak bu zafere inanıyoruz” açıklamasını yaptı.

 

“TÜM DÜNYAYI UYANDIRAN BİR TÜRKİYE VAR”

“Bizi dolarla terbiye etmeye çalıştıkları bu günlerde şunu bilmiyorlar biz doların asla kulu değiliz” ifadesini kullanan Başkan Karaosmanoğlu, “Biz Türk Lirasını kullanıyoruz ve yerli malı kullanmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyemizin projelerinde zaten ağırlıklı olarak yerel ürünleri kullanıyoruz. Bundan sonra da kendi öz malımızı alacağız ve kullanacağız. Siyonistler dünya eline geçirirken, karşılarında tüm dünyayı uyandıran bir Türkiye var. Bunu asla unutmasınlar. Dünya sadece bir kesime süt veren inek değildir. Onun için birliğimiz ve beraberliğimiz çok önemlidir” açıklamasını yaptı.

 

“BU MİLLİ BİR DURUŞTUR VE KARAKTERDİR”

Göreve geldiğimizde özellikle bu Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nin bulunduğu alanının mezbelelik olduğunu da dile getiren Karaosmanoğlu, “Değerli çalışanlarımızla birlikte bu bölgeyi ihya ettik. Bizler güçlü bir aileyiz. Bizim için en kıymetli insan görevini en iyi yapan çalışanımdır. Her çalışanım görevini aşkla yapacaktır. Bu milli bir duruştur ve karakterdir. Ülkemiz ancak bu şekilde kalkınacaktır. Daha çok üreteceğiz. Daha çok çalışacağız. Yarın bugünden daha güzel olacak. Bu birliktelik vesilesiyle Kurban Bayramınızı tebrik ediyor, ailelerinizle ve sevenlerinizle en güzel şekilde geçirmenizi arzu ediyorum. Bu bayramda il dışına çıkacak vatandaşlarımdan ve sizlerden trafik kurallarına uymanızı da istiyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem