19 Temmuz 2019 Cuma

Bilgi Köprüsü’nde YKS-2019 başladı

Bilgi Köprüsü’nde YKS-2019 başladı
Eğitim Yazdır

Haber

Üniversite giriş sınavlarında son iki yılda elde ettiği Türkiye dereceleriyle dikkatleri üzerine çeken Bilgi Köprüsü Özel Öğretim Kursu’nda YKS-2019 hazırlıkları şimdiden başladı

ÜST ÜSTE BAŞARILAR
İzmit Yenişehir Mahallesi Destanlı Sokak’ta bulunan Bilgi Köprüsü Özel Öğretim Kursu, iki yıldır Yüksek Öğretim Kurumları Sunavı’nda (YKS) ciddi başarılara imza attı. Türkiye sıralamasında geçen yıl ilk 100’de 3 derece elde eden Özel Bilgi Köprüsü, bu yıl da 4 dereceyle başarı çıtasını yükseltti. Ayrıca bu yıl ilk 1000’de 14, ilk 50 binde 225 derece kaydedilirken, Kocaeli Fen Lisesi öğrencilerinden Aras Güngöre Y-SAY,  Berrak Acar Y-EA Kocaeli birincileri olmuştu. Alanında uzman öğretim kadrosu ve sistemli çalışma programlarıyla bu başarıları elde eden Bilgi Köprüsü Özel Öğretim Kursu’nda 2019-YKS hazırlıkları da şimdiden başladı. Haziran ayına kadar yaklaşık 11 ay devam edecek hazırlık dönemimin startı 13 Ağustos Pazartesi günü 12. sınıf öğrencilerinin dersleriyle verildi. Seviye belirleme sınavının ardından dersler 12’şerli sınıflarda başladı. Öğrenciler toplam 739 saat dersin yanında ilave etüd dersleri de alıp, 30 deneme sınavına girerek YKS’ye hazırlanacak. Bilgi Köprüsü Özel Öğretim Kursu’nda 11. sınıfların dersleri ise 27-29 Ağustos tarihlerinde TYT ve AYT’ye göre yapılacak seviye belirleme sınavlarının ardından 3 Eylül’de başlayacak. 
 
IMG-20180815-WA0007
 
KORKMAZ KUTLADI
Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz önceki gün öğrenciler ve öğretmenleri ziyaret ederek hem bu yılki başarıyı kutladı, hem de yeni dönemin hayırlı olmasını diledi. Kurum Kurucu öğretmenlerinden Necla Tügen ile Kurum Müdürü Z.Melda Müftüoğlu Yıldırım’ın da eşlik ettiği Korkmaz, Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları’nın 16 yıldır ilimizde güzel çalışmalara imza atarak artık bir marka olduğunu belirterek, “Ana kucağından, yüksek öğretime kadar hedefi olan öğrencilerimizin hayallerine ulaşması için destek oluyoruz. Alanında uzman, işini severek yapan, öğrenci odaklı eğitimci kadromuzla inanıyorum ki bu yıl başarı çıtamızı daha da yükselteceğiz. Uzun bir maraton bizleri bekliyor. Ama her anı planlanmış, bütün ayrıntıları düşünülmüş sonu mutlu bitecek bir yolculuk olacağından eminim. Öğrencilerimizin sadece derslerde değil, rehberlik ve öğrenci koçluğu birimlerimizle her alanda yanında olacağız. Yeni dönemin tekrar hayırlı olmasını diliyor, bu yıl ki başarılarından dolayı öğrencilerimizi, eğitimci kadromuzu ve yöneticilerimizi bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.
 
IMG-20180815-WA0001
 
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem