23 Mart 2019 Cumartesi
Birol Aydın
Sibel Gönül

O müdür Körfez’e atandı

O müdür Körfez’e atandı
Güncel Yazdır

Haber

Suadiye Barbaros İlkokul müdürü iken geçirdiği soruşturma sonrası görevden alınan Adem Gürsel, Körfez Kirazlıyalı Tevfik Fikret İlkokul müdürlüğüne atandı. Gürsel, 24 Kasım Öğretmenler Günü töreninde bir öğrenciye betonda oturma cezası vermekle suçlanmıştı

 

SORUŞTURMA GEÇİRDİ

Suadiye Barbaros İlkokul müdürü iken 24 Kasım 2017 Öğretmenler Günü töreninde arkadaşlarını rahatsız eden bir öğrenciye betonda oturtma cezası verdiği iddiasıyla hakkında soruşturma açılan Adem Gürsel’in okulla ilişkisi kesilerek başka bir göreve atanmıştı. O tarihlerde soruşturma yapan müfettişlerin vicdanen değil kamuoyu oyu baskısıyla verdiği ortaya çıkmıştı.

 

KİRAZLIYALI’YA MÜDÜR

Barbaros İlkokulu'nda geçirdiği soruşturmanın ardından Körfez Halk Eğitim müdür yardımcılığında görevlendirilen Adem Gürsel, milli eğitim müdürlüğünün duyuruya çıkardığı boş 2018 okul müdürlüklerine başvuruda bulundu. Yazılı sınavı geçen, sözlü de yüksek puan alan Gürsel tercihleri arasında yer alan Körfez Kirazlıyalı Tevfik Fikret İlkokulu'na müdür atandı.

 

YAZNIN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi