23 Şubat 2019 Cumartesi
İbrahim Bıyıklı

Türk İş üyeleri indirimli muayene olacak

Türk İş üyeleri indirimli muayene olacak
Güncel Yazdır

Türk İş Sendikası üyeleri ve birinci dereceden yakınları Özel Kocaeli Hastanesi ile yapılan protokol kapsamında indirimli muayene olabilecek

Sağlık alanında yoluna başarıyla devam eden Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nin halkasına katılan Özel Kocaeli Hastanesi, Türk İş Sendikası ile sağlık protokolü imzaladı. Protokol kapsamında sendika üyeleri ve birinci dereceden yakınları indirimli muayene olacak. Özel Kocaeli Hastanesi’nden indirimli muayeneyi öngören protokole Özel Kocaeli Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Bedir, Tek Gıda İş Sendika Başkanı Ali Bostan, Harb İş Şube Başkanı Turan Yıldız,  Teksif Şube Başkanı İlhan Özdaydın, Sağlık İş Sendika Başkanı Bulgurcu,  Haber İş İl Temsilcisi  İlhan Bıyık, Türk Metal ve Türk İş Şube Başkanı Yakup Yıldız, Belediye İş Sendika Başkanı Osman Şar ile sendika yöneticileri katıldı.

 

HİZMET AĞLARIMIZI GENİŞLETİYORUZ

Özel Kocaeli Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Bedir, protokole ilişkin yaptığı konuşmada, “Özel Kocaeli Tıp Merkezi ve Özel Kocaeli Hastanesi olarak çeşitli kurum ve kuruluşlarla yaptığımız protokol anlaşmaları ile hizmet ağlarını genişletmek amacındayız. Bu amaçla 9 Ağustos 2018 tarihiyle Türkiye genelinde 34 Sendikanın bağlı olduğu Türk İş Konfederasyonu'nun Kocaeli Temsilciliği Konfederasyon Başkanı Yakup Yıldız ile birlikte ortak bir paydada buluştuk” dedi.

 

KARTLARINI GÖSTERECEKLER

Bedir’ in ardından açıklama yapan Türk İş Şube Başkanı Yakup Yıldız, “Daha önce olduğumuz gibi bu anlaşmayı da yaptığımız için de mutluyuz. Olurda hastanelere yolumuz düşerse 80 bin üyesi bulunan sendikamız için sevindirici bir anlaşma oldu. Her iki kurum adına hayırlı olmasını diliyorum. Artık sendika üyelerimiz kartlarını gösterdikleri zaman indirimli olarak sağlık hizmetlerinden faydalanabilecek” diye konuştu.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi