18 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Gölcük'te sünnet şöleni!

Gölcük'te sünnet şöleni!
Kültür-Sanat Yazdır

Gölcük Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni yapılan bir dizi etkinliklerle tamamlanırken , bu yılki şölende toplam 74 çocuk sünnet oldu

Sünnet Şöleni programı ilk olarak belediye binası önünde çocukların toplu fotoğraf çekimi ile başladı. Ardından Gölcük Belediyesi Kongre Sarayına geçen minikler burada Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı gösterisini izlediler. Gösteri sonrası Sünnet Şöleni, mevlit programı ile devam etti. Program da Kuran-ı Kerim ve ilahi dinletileri yapılırken, ardından dualar edildi.

IMG_8614

 

74 ÇOCUK SÜNNET OLDU

Sünnet Şöleninin son gününde ilçe genelindeki Mahalle Muhtarlıklarının İhtiyaç sahibi olan ailelerin çocukları arasından belirlenen isimler sonucunda toplam 74 çocuk sünnet oldu.

218A0015 (1)

 

''SOSYAL BELEDİYECİLİĞE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ''

 Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş geçen yıllarda olduğu gibi sünnet kesim programında sünnet olacak çocukları yalnız bırakmayarak onlara moral ve cesaret verdi. Gölcük Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğe büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, yaptığı konuşmada “Çoğu ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları olan 74 evladımızın erkekliğe ilk adım attıkları sünnet şöleninin sonuna geldik. Gölcük Belediyesi olarak her sene geleneksel sünnet şölenimizin son aşaması olan sünnet kesim merasimini bu senede gerçekleştirdik. Geleneksel Sünnet Şölenimizde erkekliğe ilk adımlarını atan yavrularımızı ve ailelerini tebrik ediyor, bizlere yardımcı olan Aile Konak Hastanesine ve görev yapan doktorlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz'' dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem