20 Eylül 2018 Perşembe
Global

“Kandıra Belediyesinden Hız Kesen Kasis Çalışması”

“Kandıra Belediyesinden Hız Kesen Kasis Çalışması”
Eğitim Yazdır

Kandıra Belediyesi merkez ve mahalle aralarındaki hız kesici yol kasislerinde yenileme ve çoğaltma çalışmalarını başlattı

Kandıra Belediyesi araçların hızlı bir şekilde geçmesini engellemek, yayaların ve çocukların yol ve kaldırımlarda daha güvenli bir şekilde yürümelerini sağlamak amacıyla belirlenen program dahilinde başlatılan çalışmalarını sürdürüyor. Kandıra’nın farklı noktalarında asfalt, yol ve onarım çalışmalarını sürdüren Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Akdurak ve Çarşı mahallesi yayaların güvenliği kapsamında kasis yapım çalışması gerçekleştirdi. Caddelere hız kasislerinin yerleştirilmesi özellikle çocukların güvenliği için büyük önem taşırken, cadde üzerinde evleri bulunan vatandaşlar da uygulamadan memnun olduklarını söyledi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr