21 Kasım 2018 Çarşamba

Jeet Kune Do idmanları canlandı

Jeet Kune Do idmanları canlandı
Spor Yazdır

SEKASEM’de Ramazan ayı boyunca Jeet Kune Do branşı hiç ara vermeden devam etti. Jeet Kune Do sporu bir haftadan beri tekrar eski canlılığına dönüyor

SEKASEM’de Ramazan ayı boyunca Jeet Kune Do branşı hiç ara vermedi. Sadece dini bayramlarda ve seçim günleri ara veriyor. Ramazan ayında öğrenci sayısında düşme oluyor. Fakat daha sonra tekrar toparlanma süreci yaşanıyor. İşte Jeet Kune Do branşı Ramazan ayının nihayetinde canlanma sürecine girdi. Yine de öğrencilerin bir kısmının tatilde olmaları dikkatten kaçmıyor.

 

Sijo Yüksel Yılmaz şunları söyledi: “SEKASEM’de Jeet Kune Do sporu tekrar canlandı. Ramazan ayı boyunca saat 22.00-23.00 arası gerçekleştirdiğimiz Jeet Kune Do seansları tekrar eskisi gibi erken saatlere alındı. Cumartesi akşamı 20.00-22.00 arası 4 no’lu salondayız; Pazar akşamı 19.30-21.30 arası 1 no’lu salondayız; Salı akşamı 20.30-22.00 arası 2 no’lu salondayız. SEKASEM bütün illere örnek bir spor kompleksi. Özellikle Do sporlarında tek geçiyorum. Salonlar branşlara göre ayrılmış durumdalar. Kağıtspor Kulübü’nün emin ellerine teslim. Kayıtlar sürekli. Doktorumuz var. Her türlü imkâna sahibiz. Kocaeli halkını başta sağlık kazanmaları için Jeet Kune Do sporuna ve diğer sporlara davet ediyoruz.”

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM murat yıldız aday adayı konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu