23 Mart 2019 Cumartesi
Birol Aydın
Sibel Gönül

LGS’de başarının adresi yine “Bilgili Kültür Okulları”

LGS’de başarının adresi yine “Bilgili Kültür Okulları”
Eğitim Yazdır

Geçtiğimiz yıl TEOG sınavında Türkiye birinciliği bulunan Özel Bilgili Kültür Okulları bu yıl gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sınavı’nda da başarısını sürdürdü

2 Haziran Cumartesi günü yaklaşık 1 milyon öğrencinin katılımıyla bu sene ilki gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sınav’ının sonuçlarına göre Bilgili Kültür Okulları başarıyı yine kimselere bırakmadı. Türkiye genelinde ilk binde 3 öğrencisi ilk 5 binde ise toplam 6 öğrencisi bulunan Bilgili Kültür Okullarının ayrıca tüm öğrencileri sınava girdikleri derslerin en az birinden tam puan alarak önemli bir başarıya daha imza attılar. 15 yıldır Kocaeli’de büyük başarılar elde eden kurumun yöneticileri; yakalanan başarının tesadüf olmadığını, bu başarıyı yakalayabilmek için sürekli değişim gösteren sisteme en hızlı şekilde adapte olup öğrencileri de bu sisteme göre sınava hazırladıklarını dile getirdiler. Ayrıca Özel Bilgili Kültür Okulları tüm Kocaeli halkına tercih dönemi boyunca rehberlik hizmeti vereceklerini bildirdiler.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi