23 Mart 2019 Cumartesi
Birol Aydın
Sibel Gönül

Bilgi Küpü’nden LGS başarınıza %100’e varan burs

Bilgi Küpü’nden LGS başarınıza %100’e varan burs
Eğitim Yazdır

Eğitim hayatında 16. yılını dolduran Bilgi Küpü Okulları, %40 ile %100 arası burs olanaklarıyla Fen lisesi ve Anadolu lisesi kayıtlarına başladı

Anaokulu, ilkokul, ortaokul sisteminde başarısını kanıtlayan, iddialı bir şekilde Fen lisesi ve Anadolu lisesini açan Bilgi Küpü Okulları deneyimli ve güçlü eğitim kadrosu, tüm olanaklara sahip modern kampüsüyle, lise alanındaki eğitim çalışmalarıyla da merkezi sınavlarda yüksek başarıyı hedefliyor. Bilgi Küpü Okulları 16 yıllık eğitim alanındaki tecrübesiyle Fen lisesi ve Anadolu lisesi eğitim programını 9. ve 10. sınıfta yoğun yabancı dil programı ile başlatıyor. 3 farklı yabancı dil eğitimi alan öğrenciler 20’ye yakın yetenek atölyesi dersleri ile yeteneklerini keşfetme ve geliştirme fırsatı buluyorlar. Öğrenciler ayrıca 9 ve 10. Sınıf müfredatlarındaki derslerini merkezi sınavlar olan YKS çalışmaları ile de destekliyorlar.

 

DSC_0460

 

RAKİPLERDEN BİRKAÇ ADIM ÖNDE

Bilgi Küpü Fen lisesi ve Anadolu lisesi öğrencileri 11. Sınıftan itibaren girecekleri YKS sınavına 16 yıllık dershanecilik tecrübesiyle kanıtlanmış olan akşam ve cumartesi etütleri ile sıkı bir şekilde hazırlanırken yaz ve kıs sınav kampları ile de eksik olduğu konuları tamamlayarak rakiplerinden birkaç adım öne geçme imkanı buluyorlar. Ayrıca Fen lisesi ve Anadolu lisesini tercih eden öğrencileri robotik, kodlama, genetik laboratuvarı gibi geleceğin meslek dalları konusunda da eğitim alıyorlar.

 

AVANTAJLI KAYIT İMKANI

Kocaeli’nin en başarılı eğitim kurumu olan Bilgi Küpü Okulları Fen lisesi ve Anadolu lisesine  %40 ile %100 arası avantajlı burslarla kayıt yapmak isteyenler hafta içi her gün 08.00 - 18.00 ve cumartesi günleri de 09.00 – 17.00 arası Yeşilova Kampüs binasında kayıt yaptırma imkanına sahipler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi