17 Haziran 2019 Pazartesi

Işık ve Aksoy’dan şehit mezarlığına ziyaret

Işık ve Aksoy’dan şehit mezarlığına ziyaret
Güncel Yazdır

Haber

Ramazan Bayramı programı kapsamında Bağçeşme Şehitliği ve Polis Şehitliğini ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Tüm şehit yakınlarımızın, gazilerimizin ve tüm Milletimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Şehitlerimiz ebedi mührümüzün nişaneleridir. Terörle olan mücadelemizi sürdürmekte kararlıyız” dedi

Ramazan Bayramı programı kapsamında Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy Bağçeşme Şehitliği ve Polis Şehitliği ziyaret ederek mezarlara karanfil bıraktılar, şehit aileleriyle görüştüler. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy’un şehit ziyareti programına E.D.O.K Komutanı Kazım Dalkıran, İl Jandarma Komutanı Osman Aslan, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Müftüsü Yusuf Doğan, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ali Kurt, il müdürleri ve şehit yakınları katılım gösterdi. Programda Fevziye Camii İmam Hatibi Faruk Çoban tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti yapılırken duaları İl Müftüsü Yusuf Doğan okuttu.

 

“TERÖRLE MÜCADELE SÜRECEK”

Polis şehitliğine gerçekleştirilen ziyaretin ardından gazetecilere bayrama ve terörle mücadeleye ilişkin açıklamalarda bulunan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Tüm şehit yakınlarımızın, gazilerimizin ve tüm Milletimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Şehitlerimiz ebedi mührümüzün nişaneleridir. Terörle olan mücadelemizi sürdürmekte kararlıyız.  Başta terörle mücadele olmak üzere her türlü şer odağıyla mücadeleye devam edeceğiz. Bu mücadele hepimizin boynumuzun borcudur. Geçen Kurban Bayramında Afrin Harekatını başlatmıştık. Ve orada oluşturulmak istenen terör koridorunu fiilen önledik. Türkiye kendi huzuruna yönelik tehditleri bertaraf etme gücüne sahiptir. Bundan sonra da bu tip her türlü tehdide karşı gereken önlemi alacağız. Şu anda Kandil’e yönelik bir operasyon yürütülüyor. Artık teröristler için hiçbir yer güvenli değildir. Bundan kimsenin tereddüdü olmasın” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem