17 Haziran 2019 Pazartesi

Çakıroğlu iddialı “Üç vekil çıkarabiliriz”

Çakıroğlu iddialı “Üç vekil çıkarabiliriz”
Siyaset Yazdır

Haber

MHP’nin 5. Sıra Milletvekili Adayı İbrahim İnanç Çakıroğlu gazetemize gerçekleştirdiği ziyarette 24 Haziran seçimlerinde üç milletvekili çıkarabileceklerini söyledi

MHP’nin 5. Sıra milletvekili adayı İbrahim İnanç Çakıroğlu gazetemizi ziyaret ederek seçim çalışmalarına dair yürüttüğü faaliyetler hakkında açıklamalarda bulunarak değerlendirmelerde bulundu. Çakıroğlu özellikle Başiskele – Gölcük –Karamürsel bölgesinde saha çalışmaları yaptığını belirterek “Gittiğimiz her yerde Cumhur İttifakını anlatıyoruz” dedi.

 

“2023’E KADAR İKTİDAR ORTAĞIYIZ”

24 Haziran seçimlerini hazırlayan birçok siyasi gelişme olduğunun altını çizen İbrahim İnanç Çakıroğlu, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 15 Temmuz’daki tavrı. Yönetimde istikrara yönelik söylemleri oldukça önemlidir. 15 Temmuz sonrası yakalanan bir Yenikapı Ruhu var. Bizler sahada bunun meyvelerini alıyoruz. 1 vekil çıkarsak da 3 vekil çıkarsak da 2023’ kadar iktidar ortağıyız” şeklinde konuştu.

 

“AK PARTİ’DEN PARTİMİZE İLGİ VAR”

Dış politikada hükümeti desteklediklerini söyleyen Çakıroğlu sürece ilişkin yaptığı değerlendirmenin ardından en nihayetinde İttifak Protokolünün imzalandığını belirtti. MHP’li Milletvekili Adayı İbrahim İnanç Çakıroğlu saha çalışmalarına yönelik, “AK Parti kanadından partimize büyük bir ilgi var. Saha çalışmalarımızda genç olmanın nimetlerinden faydalanıyoruz” diye konuştu.

 

“VATANDAŞ BİZİ UNUTMA DİYOR”

24 Haziran’a oldukça iddialı bir şekilde hazırlandıklarını söyleyen Çakıroğlu, “Ben seçimlerde 3 milletvekilini zorlayacağımızı düşünüyorum. Geçen hafta 100’ün üzerinde program gerçekleştirdim. Vatandaşlar sahada karşılaştığımızda bana en çok “Bizi unutma” diyor. Siyasetin komple gençleştirilmesinden yana değilim. Tecrübeliler de olacak gençlere abilik yapacak. Böylece bir harman olacak. Bu şekilde daha doğru olur bence” değerlendirilmesinde bulundu.

 

İBRAHİM İNANÇ ÇAKIROĞLU KİMDİR?

1990 Trabzon Of doğumlu. Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Mezunu. Maltepe Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi Üzerine Yüksek Lisans yapıyor. Kafe İşletmecisi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem