22 Ocak 2019 Salı

Köken bayram öncesi memur çalışanlarını sevindirdi

Köken bayram öncesi memur çalışanlarını sevindirdi
Güncel Yazdır

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 'Sosyal Denge tazminatı Sözleşmesi'yle Haziran 2018 itibariyle Belediyede görevli memurları ve sözleşmeli personeli memnun edecek bir miktar belirlediklerini belirterek, ödemelerin bayram öncesi yani bugün yapıldığını ifade etti

Kandıra Belediyesi ile (BEM-BİR-SEN) arasında Sosyal DengeTazminatı Sözleşmesi imzalandı.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in makamında düzenlenen imza törenine Başkan Ünal Köken  ve  BEM-BİR-SEN Kocaeli Şube Başkanı  Sadi Can Aygen ile Aziz Kılıç katıldı. Burada bir konuşma yapan  Başkan Köken, Belediyede çalışan personele en iyi maddi imkanları sunmayı arzu ettiklerini belirterek, "Personelimizi daha fazla gelir elde etmesini, yaşam standartlarının yüksek olmasını, sosyal anlamda daha fazla kendisine katkı yapacak kazanımlarının olmasını istiyoruz. Dolayısıyla bu sözleşme altına kolaylıkla imza atacağımız bir sözleşme oldu. ‘’ dedi. Başkan Köken ; ‘’Haziran 2018 tarihi itibariyle Kandıra Belediyemizde memur ve sözleşmeli statüdeki personelimize Sosyal Denge Tazminatı adıyla ilave imkan sağlayacak bir sözleşme bu. Biz bütün şartlarımızı Kandıra Belediyesi olarak zorladık. Hem memurlarımız, hem sözleşmeli Memurlarımız için hem onların aileleri için, hem BEM-BİR-SEN, hem de Belediyemiz için bu sözleşme hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu