18 Haziran 2019 Salı

Mahallelerdeki parkeler yenileniyor

Mahallelerdeki parkeler yenileniyor
Güncel Yazdır

Kandıra Belediyesi yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte ilçe genelindeki yol yapım ve tamir çalışmalarını tüm hızıyla devam ediyor

Genişleyen hizmet alanı ile ilçenin dört bir yanında çalışmalara devam eden Kandıra Belediyesi Fen İşleri Genel Müdürlüğü ekipleri Kandıra’nın mahallelerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Açılan yeni yol hatları, yapılan alt yapı faaliyetleri ile birlikte vatandaşların hizmetine sunulan yollar, mağduriyetleri çözüme kavuşturuyor. Akdurak mahallesinde başlatılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları tamamlıyor.700 m2 parke ve bordür işçiliği yapan Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kış aylarında yağışlardan bozulan parkeleri yeniledi. 700 m2 kilitli parke taşı kullanan ekipler, diğer mahallelerdeki çalışmaların da yoğun bir tempoda devam ettiğine vurgu yaptı. Mahallelerde gerçekleştirilen yol onarım ve bakım çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Ünal Köken, yaz sezonunun gelmesi ile birlikte yaşanan yol sorunlarına çözüm bulmak adına bir çok alanda yol onarım ve bakım çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizin Akdurak mahallesindeki parke yol yapımını tamamlıyoruz. Amacımız ilçemizin genelinde vatandaşlarımızın daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleridir." dedi. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in titiz çalışmaları sonucunda bozuk olan ve ulaşıma elverişli olmayan cadde ve sokaklarımızda yol genişletme, duvar ve kilitli parke döşeme çalışmaları yapılıyor diyen vatandaşlar, mahallelerde yapılan yenileme ve düzenleme çalışmaları için memnuniyetini dile getiren vatandaşlar, çalışmalar konusunda Başkan Köken’e teşekkürlerini iletti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem