17 Haziran 2019 Pazartesi

Kartepe şefkatiyeli gençlerden iftar

Kartepe şefkatiyeli gençlerden iftar
Güncel Yazdır

Kartepe Şefkatiye Mahallesi’nde ikamet eden gençler geleneksel olarak düzenledikleri iftar programında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i ağırladılar. İftar programında konuşan Başkan Üzülmez “24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı başarılı olacaktır” dedi

Kartepe Şefkatiye Mahallesi’nde yaşayan gençler geleneksel olarak düzenledikleri iftar programında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, MHP Milletvekili adayı Ertan Yılmaz, Kocaeli Çukurovalılar Dernek Başkanı Erdoğan Davut ve mahalle sakinleri katıldı. Mahalle sakinlerinin sevgiyle karşıladıkları Başkan Üzülmez, bütün hemşehrileriyle yakından ilgilendi.

 

ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM

İftar programı öncesinde konuşan Başkan Üzülmez “Her seçim önemli ama bu seçim çok daha önemli çünkü bu seçimde şer odakları bir araya geldiler. İçeride ve dışarıda, Türkiye'nin büyümesini, gelişmesini ve bölgede söz sahibi olmasını hazmedemeyenlerin, memleket sevdalılarıyla 'memleket meselesi' diyerek Cumhur İttifakı'yla yola çıkanların Yenikapı ruhuyla 15 Temmuz alçaklarına dersini vereceği önemli bir seçimdir" şeklinde konuştu.

 

KUTLU YÜRÜYÜŞ

24 Haziran’ın, Türkiye için bir milat olduğunu belirten Başkan Üzülmez “24 Haziran, vesayetin bir daha geri gelmemek üzere yok olması için önemli bir tarihtir. 24 Haziran'da son vesayet kalıntıları da sandığa gömülecektir. Kutlu yürüyüş Cumhuriyetimizin 100. Yılında da devam edecektir. 24 Haziran, yeni bir gün, yeni bir tarih, Türkiye'nin aydınlık yarınlarının açılacağı gündür. Türkiye’nin güçlü olması İslam coğrafyasında ve mazlumlarda umut demektir. Bundan dolayı da 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı başarılı olacaktır" ifadelerini kullandı.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem