17 Haziran 2019 Pazartesi

Kartepe’de pozitif düşünce

Kartepe’de pozitif düşünce
Güncel Yazdır

Kartepe Belediyesi ve İŞKUR arasında protokol gereğince Toplum Yararına Proje kapsamında dönemsel olarak işe alınan personellere eğitim verildi

Kartepe Belediyesi ile İŞKUR arasında anlaşma gereğince Toplum Yararına Proje kapsamında 6 ay süreyle 30 kişi işe başlatıldı. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün 2018 yılı hizmet içi eğitim programı dahiline belediye toplantı salonunda TYP (Toplum Yararına Proje) ile işe başlayan personele “pozitif düşüncenin gücü” semineri verildi.

 

BİLGİLENDİRME YAPILDI

Kartepe Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen hizmet içi eğitimde olumsuz düşüncelerin oluşma nedenleri, kafamızın içinde oluşan bizim hayatımızı olumsuzlaştıran düşüncelerin neler olduğunu ve bunları nasıl olumlu düşünceler haline getirebileceği ve seminerde pozitif düşüncenin gücü sayesinde insanın kendini daha güçlü ve daha mutlu hissederek zorlukların üstesinden nasıl gelecekleri konuları üzerinde duruldu.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem