17 Haziran 2019 Pazartesi

Üzülmez ve Şeker iftarlara katıldı

Üzülmez ve Şeker iftarlara katıldı
Güncel Yazdır

AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’de STK iftarlarına katıldı

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif münasebetiyle AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, AK Parti SKM Başkanı Faruk Baysal, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Aydın, ilçe yöneticileri İstasyon Mahallesi’nde Kocaeli Livaneliler (Artvinliler) Derneği’nin düzenlediği geleneksel iftar programının yanı sıra Şirinsulhiye Mahallesi’nde ki gençlerin ve kadınların iftarına katıldılar. 

 

TÜRKİYE ŞAHLANACAK

İftar öncesinde vatandaşlara hitap eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Milletimiz biliyor ki, ülkemizde güven ve istikrarın garantisi haline gelmiş bulunan AK Parti, verdiği sözleri tutar ve ortaya koyduğu hedeflere ulaşır. Türkiye 24 Haziran'da geleceğini oylayacak. Türkiye'nin zaman kaybına tahammülü yoktur. Yeni yönetim sistemimizle birlikte ekonomik büyümemizde ve sosyal refah artışımızda çok daha güçlü bir sıçrama yapmanın vakti gelmiştir. 24 Haziran'da halkımızın desteğiyle Türkiye şahlanacaktır” dedi

 

ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM

AK Parti Milletvekili İlyas Şeker “24 Haziran, Türkiye için bir milattır. 24 Haziran, vesayetin bir daha geri gelmemek üzere yok olması için önemli bir tarihtir. 24 Haziran'da son vesayet kalıntılarını da sandığa gömülecektir. 24 Haziran seçimleri çok önemlidir. Neden önemli? Her seçim önemli ama bu seçim çok daha önemli, çünkü bu seçimde şer odakları bir araya geldiler. İçeride ve dışarıda, Türkiye'nin büyümesini, gelişmesini ve bölgede söz sahibi olmasını hazmedemeyenlerin, memleket sevdalılarıyla 'memleket meselesi' diyerek Cumhur İttifakı'yla yola çıkanların, Yenikapı ruhuyla 15 Temmuz alçaklarına dersini vereceği önemli bir seçimdir. Şehitlerimizin emaneti üzerimizdedir. Ülkemizin bağımsızlığına, ay yıldızlı bayrağımıza kalkan elleri bir daha geri gelmemek üzere kıracağımız önemli bir tarihtir” şeklinde konuştu. 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem