17 Haziran 2019 Pazartesi

Durmak yok, yola devam

Durmak yok, yola devam
Güncel Yazdır

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 24 Haziran seçimlerine az bir süre kala SKM programları kapsamında vatandaşlarla bir araya geliyor, onlardan destek istiyor

Göreve geldiği günden bu yana şehrin her noktasını adım adım gezerek hem vatandaşların fikir ve önerilerini alan hem de onlarla hasbihal eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 24 Haziran seçimleri öncesinde de bu ziyaretlerini sürdürüyor. Günün bir bölümünde Hereke’de STK ziyaretinde bulunan, diğer bölümünde Fatih Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Baran, teravih sonrasında da farklı mahallelerde vatandaşlarla buluşuyor.

 

SAĞLAM ADIMLARLA İLERLİYORUZ

2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda Körfez’in de Türkiye gibi hızlı ve sağlam adımlarla ilerlediğini belirten Başkan İsmail Baran, “Durmak yok, yola devam diyerek vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz, 24 Haziran’daki seçimler için destek istiyoruz. Özellikle gençlerimize bu seçimde büyük görev düşüyor. Türkiye’nin gelecek hedefleri onlara emanet. Onlar bizim bugünümüz, yarınımız ve geleceğimiz. Onlara güvenmemek, inanmamak geleceğimize sahip çıkmamak demektir" dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem