21 Ocak 2019 Pazartesi

Işık: Kalabalığı ve coşkuyu görünce çok mutlu oldu

Işık: Kalabalığı ve coşkuyu görünce çok mutlu oldu
Siyaset Yazdır

Haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, pazar günü Milli İrade Meydanında yaptığı miting sonrası “rehavete kapılmak yok” dediği öğrenildi. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık “Sayın Cumhurbaşkanımız mitingden memnuniyetini ifade ederken rehavete kapılmamamızı, daha çok çalışmamız gerektiğini söyledi” dedi

MEMNUN KALDI

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Pazar günkü mitingi değerlendirirken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kocaeli’nden çok memnun ayrıldığını söyledi. Işık, şöyle konuştu, “Sayın Cumhurbaşkanımız, Pazar günü sıcağa rağmen Milli İrade Meydanını dolduran kalabalığı ve coşkuyu görünce çok mutlu oldu. Miting sonrası bizlere rehavete kapılmamızı, daha çok çalışmamız gerektiğini söyledi.”

 

FARK AÇILIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Denizli’deki mitingine katıldıktan sonra birlikte İzmit’e geldiklerini ifade eden Işık, “Sayın Cumhurbaşkanımız Denizli’de  kalabalığa konuştuktan sonra Kocaeli’ndeki coşkuyu gördükten sonra miting sonrası keyfine diyecek yoktu” dedi. Işık, AK Parti ile CHP arasındaki farkı görmek isteyenlere bir gün ara ile yapılan iki mitingi karşılaştırmalarını önerdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu