21 Ocak 2019 Pazartesi

Eryarsoy: Teşekkürler Kocaeli

Eryarsoy: Teşekkürler Kocaeli
Siyaset Yazdır

Haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği mitinge ilişkin basın açıklaması gerçekleştiren AK Parti İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy katılım konusunda rakam vermeyerek, “Hedefimizi tutturduk. Teşekkürler Kocaeli” dedi

AK Parti İl Başkanı Vekili Abdullah Eryarsoy geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan mitingine ilişkin parti binasında basın açıklaması gerçekleştirdi. Eryarsoy basın açıklamasına “Teşekkürler Kocaeli” diyerek başladı. Abdullah Eryarsoy, “16 yıldır Kocaeli’ye ayrı bir gönül bağı olan Cumhurbaşkanımız 27. Kez ilimize misafir oldu. Coşku içerisinde Cumhurbaşkanımızı karşıladık. Kocaeli Erdoğan’ı seviyor. Kocaeli Cumhurbaşkanımızı bağrına bastı. Mitingimiz şehrimize hayırlı olsun. İlimiz tarihi bir gün yaşamıştır. Mitingimizde emeği geçen tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

 

“BEYANNAMENİN YÜZDE 76’SI TAMAM”

“Kocaeli 24 Haziran’ın cevabını şimdiden vermiştir” diyen Eryarsoy, “Mitingde söylediğimi gibi, yaparsa AK Parti yapar. 1 Kasım seçimlerinden önce yaptığımız beyannamenin yüzde 76’sını tamamladık. 24 Haziran seçimi içinde yarın saat 11. 00’da Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde seçim beyannamemizi açıklayacağız” şeklinde konuştu.

 

BAYRAMLAŞMA PROGRAMINI AÇIKLADI

Bayramlaşma programına dair de açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, “Teşkilat bayramlaşmamız bayramın birinci günü saat 10.00 ilçelerde, il binamızda da 10.30’da bayramlaşacağız” diye konuştu.

 

“HEDEFİ TUTTURDUK”

100 bin hedefini tutturup tutturmadıkları sorulan Eryarsoy, “hedefi tutturup tutturmadığımız bu fotoğrafta belli olur” diyerek alanın kalabalık fotoğrafını gösterdi.  Eryarsoy sözlerinin devamında, “Polis kayıtlarında 35 bin kişilik kayıt gösterilmesi mümkün değil. Muazzam bir katılım vardı.  Hedefimizi tutturduk biz.  Cumhurbaşkanımız çok memnun ayrıldı. Teşekkür etti. Bundan sonra Çılgın Kocaeli sıfatı da oldu artık gençlerimizin. Büyük iller içerisinde şu ana kadar en iyi mitingi biz yaptık” değerlendirmesinde bulundu.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu