21 Ocak 2019 Pazartesi

İki bayramı bir arada yaşayacağız

İki bayramı bir arada yaşayacağız
Siyaset Yazdır

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, “Bu ay içerisinde inşallah iki tane bayram kutlayacağız. Öncelikle Ramazan Bayramı sonrasında da seçimi kazanma bayramı yaşayacağız” dedi

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Gölcük’te SKM programları kapsamında dernekleri ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. Şeker, ilk olarak parti binasında bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya; Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve İlçe Başkanı İdris Alp de katıldı. Gündeme ve 24 Haziran seçimleriyle ilgili çok önemli açıklamalar yapan Şeker, bu seçimde iki farklı grup var, yapım ekibi ve yıkım ekibi. İşte bu ekipler karşı karşıya” ifadelerini kullandı.

 

HİÇ BİR ZAMAN BAŞARILI OLAMADILAR

Şeker, “Bu ülkeye şöyle bir baktığımız zaman Türkiye için canla başla çalışan, ülkenin kalkınması için mücadele eden AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur ittifakı var, diğer taraftada bir yıkım ekibi var. Seçim bu şekilde devam ediyor. Yıkım ekipleri hiç bir zaman başarılı olmamıştır, başarılı olanlar hep yapan ekiplerdir.

 

YÜZDE 60’LARI BULACAKTIR

Bu seçimlerde de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı birinci turda yüzde 60’ları bulan oyla seçeceğiz, milletvekilliğinde güçlü bir meclis oluşması için 300’ün üzerinde vekil çıkaracağız. Zafer bizim, ülkemizin ve milletimizin olacaktır” diyerek sözlerini noktaladı. Şeker basın toplantısı sonrasında Gölcük'te geç saatlere kadar, esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu