21 Ocak 2019 Pazartesi

Sarıbay: Umduğumdan çok daha iyiydi

Sarıbay: Umduğumdan çok daha iyiydi
Siyaset Yazdır

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin Kocaeli mitinginin ardından değerlendirmelerde bulunan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, "Umduğumdan çok daha iyiydi, coşkulu 30 bin suskun 50 binden daha iyidir" dedi

CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, önceki gün Kocaeli'ye gelerek Perşembe Pazarı alanında miting düzenledi. Coşkulu mitingin ardından CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay da gazetemize değerlendirmelerde bulundu.

 

MUHARREM BEY '10 NUMARA' DEDİ

Sarıbay, "Miting umduğumdan çok daha güzel geçti. Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz mitingler arasında en yoğun olanıydı. Mitingin ardından Muharrem beye sorduğumda '10 numara mitingdi' şeklinde yorumladı. Ben umduğumu buldum. Bizim için sayı önemli değil. Coşkulu 30 bin, suskun 50 binden daha iyidir" dedi.

 

SAYIN VALİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Devamında Başkan Sarıbay, "Yalova'dan 3 otobüs geldi. Taşıma olmadan yapılan bir mitingdi. Diğer partilerin il başkanları da yanımızdaydı. Desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sıkı önlemler alındı. Bu konuda Sayın Valimize ve Emniyet Teşkilatımıza da hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu