21 Ocak 2019 Pazartesi

24 Haziran'da prangalarımızdan kurtulacağız

24 Haziran'da prangalarımızdan kurtulacağız
Siyaset Yazdır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Vatandaşlarla sohbetinde 24 Haziran’in Türkiye için bir milat olduğunu söyleyen Yaman, 24 Haziran'da Türkiye'nin prangalarından kurtulacağını belirtti

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt ve teşkilat üyeleriyle birlikte Körfez’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Yaman, İlçe Başkanı Söğüt ile birlikte ilk olarak Bozkurt ailesi'nin düzenlediği geniş katılımlı ev toplantısında vatandaşlarla bir araya gelerek Cumhur İttifakı'na destek istedi.

 

TARİH YAZMAYA HAZIRLANIYORUZ

24 Haziran seçimlerinin tarihe tanıklık etmek olduğunu belirten Milletvekili Cemil Yaman, “Türkiye Cumhuriyeti ilk defa bir Başkan seçecek. Sizleri de ‘bu süreçte benim de imzam var’ diyebilmek için sandığa davet ediyorum. Bu seçimlerde tarih yazmaya hazırlanıyoruz. Güçlü Türkiye, güçlü meclis, güçlü iktidar için liderimize ve partimize tam destek vermeliyiz” diye seslendi.

 

GENÇLERLE SAHUR PROGRAMI

Sahada milletimizden çok güzel teveccühler gördüklerini ve AK Parti ile Türkiye’nin 16 yıldır olduğu gibi bundan sonra da daha ileriye gideceğini belirten Yaman, "24 Haziran’da bu hizmet ivmesinin devam edebilmesi içinde çok önemli bir virajdır. İnşallah bu dönemecin ardından hedeflerimize daha hızlı kavuşacağız” dedi. Yaman, Pertevpaşa Erkek Öğrenci Yurdu’nda bulunan gençlerle de sahur programı gerçekleştirdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu