20 Şubat 2019 Çarşamba
global gayrimenkul
global gayrimenkul

AK Gençler’den miting mesaisi

AK Gençler’den miting mesaisi
Siyaset Yazdır

AK Parti’de tüm dikkatler, çalışmalar yaklaşık 1 haftadır yoğun olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Perşembe Pazarı alanında vereceği mitinge çevrilmiş durumda

AK Parti’de tüm dikkatler, çalışmalar yaklaşık 1 haftadır yoğun olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Perşembe Pazarı alanında vereceği mitinge çevrilmiş durumda.  Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün saat 17.30’da ilimize gelerek binlerce vatandaşa hitap edecek. Teşkilatlarda duyuru çalışmaları için yoğun bir çaba gösteriyorlar. Gölcük teşkilatından iki genç de geçtiğimiz akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize geleceğini duyuran afişi astılar. Afişi asan gençlerden Yılmaz Kor, “Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi