21 Ocak 2019 Pazartesi

Başkanlardan değerlendirme toplantısı

Başkanlardan değerlendirme toplantısı
Siyaset Yazdır

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’u ziyaret etti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz’ın da yer aldığı ziyarette başkanlar 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleriyle ilgili yürütülen çalışmaları değerlendirdi. AK Partinin dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu vurgu yapan Başkan Doğan “ İl başkanımıza başarı dileklerinde bulunduk. Çünkü dünyanın en güçlü sivil toplum kuruluşunun, en güçlü olduğu yerelden biri olan Kocaeli’de teşkilatın başında olmak önemli bir görevdir. 

 

HER ZAMAN BAŞARILI OLDUK 

AK Parti teşkilatları kurulduğu 2001 yılından buyana özellikle Kocaeli’de partimiz,  her seçimde yüksek performans göstermiştir. Teşkilatın içinden çıkan, il yöneticiliği, il başkan yardımcılığı, genel merkezdeki diğer görevleri üstlenmiş, parti teşkilatını yakından bilen biri olarak söyleyebilirim ki, bizim partimizde teşkilatçılık ruhu her zaman hâkim olmuştur.

 

TEŞKİLATLARIMIZ GÖZ BEBEĞİMİZ 

Teşkilatlarımız bizim göz bebeğimizdir. Partimiz tüm seçimlerden uyum içerisinde, alnının akıyla çıkmıştır. Şimdiye kadarki her seçimde aktif rol olan biri olarak, şuanda da İzmit teki çalışmalarımızda gönüldaşımız olan mahalle teşkilatlarımız,  ilçe başkan ve yöneticilerimiz, gençlik kollarımız, kadın kollarımız  tek vücut şeklinde çalışıyoruz. Özellikle Kocaeli’nde de aynı birlik ve beraberliği görmek bizi daha da mutlu ediyor.  Başta başbakan yardımcımız ve milletvekili adaylarımız olmak üzere teşkilatlarımız sahanın her yerindeler. Bizde Büyükşehir Belediyemizle birlikte tüm belediyeler olarak üzerimize düşeni yapma çabası içerisindeyiz Böylesi önemli bir seçim sürecinde teşkilatımızın başında olan il başkanımıza başarılar dileriz.

 

İLK TURDA BİTER, EN AZ 8 MİLLETVEKİLİ 

Tüm teşkilatlarımız,  milletvekili adaylarımız bu seçimlerde de Kocaeli’nde sayın Cumhurbaşkanımızı birinci turda başkan yapabilecek orana en yüksek katkıyı sağlayacaktır. Yine parlamento seçimlerinde de partimiz parlamento çoğunluğunu alacak ve şehrimizden en az 8 milletvekilini meclise taşıyacaktır” şeklinde konuştu. Ziyaret sonrası yapılan değerlendirme toplantısında başkanlar, seçim çalışmalarını masaya yatırken, kalan süre içeresinde yapılacaklarla ilgili istişarelerde bulundu. 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu