23 Mart 2019 Cumartesi
Birol Aydın
Sibel Gönül

Tematik liseye belediye engeli

Tematik liseye belediye engeli
Eğitim Yazdır

Haber

Körfez’de yapımı devam eden “Pakize-Tuncer Şen Tematik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” inşaatının bürokratik işlemleri tamamlamaması halinde belediye ekiplerince mühürleneceği iddia ediliyor. Lojistik alanda eğitim öğretim yapacak 24 derslikli Kocaeli’de tek olacak okulun yapımını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istediği öğrenildi

 

KOCAELİ’NDE İLK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın isteği üzerine Med Marine Kılavuzluk ve Römorkaj Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından Körfez’de yaptırılan lojistik eğitim verecek okulun Kocaeli’nde ilk olduğu belirtiliyor. 9 milyon liraya çıkması beklenen 24 derslikli  Pakize-Tuncer Şen Tematik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin”  2018-2019 eğitim öğretim yılı 2. Yarıyıla yetiştirileceği belirtiliyor.

 

MÜHÜR TEHDİDİ

Kocaeli Valiliği ile Med Marine Kılavuzluk ve Römorkaj Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ yetkilileri tarafından 14 Şubat 2017 tarihinde imzalan protokol doğrultusunda yapımına başlanan okul inşaatının bürokratik engeller nedeniyle mühürleneceği iddia ediliyor. Eğitim ve sanayi sektörleri arasında işbirliği sağlayacak tematik okulun bölgede deneyimli lojistik eleman ihtiyacını karşılaması bekleniyor.

 

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi