17 Haziran 2019 Pazartesi

25. Çocuk Oyuncular Tiyatro Festivali ilk haftasını bitirdi

25. Çocuk Oyuncular Tiyatro Festivali ilk haftasını bitirdi
Kültür-Sanat Yazdır

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü destekleri ile gerçekleştirdiğimiz "25. Çocuk Oyuncular Tiyatro festivali ilk haftasını geride bıraktı

25 Mayıs Cuma günü Kocaeli Bölge Tiyatrosu önünden kortej yürüyüşüyle başlayan festival, Sabancı Kültür Merkezi'nde kurs öğrencilerinin oyunlarını tanıtmasıyla son buldu.

6 Grup 6 farklı oyun , aileleri , arkadaşları ve festivalimizi takip eden tüm izmit halkının beğenisini kazandı. Oynan oyunlar ; Grup Barış " Teneke Şövalyeler, Grup Şekil "Yaşasın Barış", Grup Süreç "Dünyayı Yanağından Öptük", Grup Sevgi " Tembel Fare Tini", Grup Sonuç " Mutluluklar Ülkesi", Grup Boyut " İnsanat Bahçesi".

 

Festival 02 Haziran Cumartesi - 03 Haziran Pazar 5 oyun ile devam edecek.

02 Haziran Cumartesi ; Grup Başaran "Ayşe'nin Orman Günlüğü", Grup Bütüncül "Doğ Güneşim Doğ"
03 Haziran Pazar ; Grup Norm " Hisseli Harikalar Kumpanyası", Grup Anorm "Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz", Grup Moment "Üşümek"

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem