20 Ocak 2019 Pazar

Karadenizliler Mahallesi’nde sıcak asfalt hazırlığı

Karadenizliler Mahallesi’nde sıcak asfalt hazırlığı
Güncel Yazdır

Başiskele Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri, özellikle İSU’nun alt yapı yenileme çalışması yaptığı mahallelerdeki yolların bozulan kısımlarını asfalt yama ile onarırken, onarılamayacak kadar büyük kazıların yapıldığı yolların asfaltını ise tamamen kaldırarak yeniden asfalta hazırlıyor. Trimer aracı ile kazınarak kaldırılan asfalt, yeniden değerlendirilerek parke yol veya asfalt altı malzemesi olarak kullanılıyor.

İSU’nu neredeyse altyapısını tamamen yenilediği Karadenizliler Mahallesi’nde bozulan yolları onarmak için yoğun bir çalışma gerçekleştiren Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri zarar gören cadde ve sokakları yeniden asfaltlamak için hazırlık yapıyor. Karadenizliler Mahallesi Şenkaya Sokak, Ordulu Caddesi, Ordulular Sokak, Çay Sokak ve Koca Sokak yollarının asfaltını kazıyan ekipler Finişher’le yoların tamamını sıcak asfaltla kaplayacak. Ekipler buradaki çalışmaların tamamlanmasının ardından benzer çalışmayı Yaylacık Mahallesi Özsoy Sokak ve Barbaros Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi’nde yapacak.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu