20 Ocak 2019 Pazar

“Kandıra pazar yeri otoparkında asfalt çalışmaları sürüyor”

“Kandıra pazar yeri otoparkında asfalt çalışmaları sürüyor”
Güncel Yazdır

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki çalışmalarını sürdürüyor. Pazar yeri alanına yakın bir mesafeye vatandaşların araçlarını rahatlıkla park etmelerini sağlayarak trafiğin önüne geçmeyi hedefleyen ekipler, çalışmaların kısa sürede tamamlanması için çalışıyor

Kandıra’da vatandaşlara hizmet sürüyor. Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında pazar yerine yakın bir alan otopark olarak hazırlandı, vatandaşların trafik sorununu ortadan kaldırmayı amaçlayan çalışma, vatandaşları da memnun etti.

 

İlçede vatandaşlarımızın yaşam alanlarını arttıran çalışmalarımız devam edecek diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, mahalle ziyaretlerimizde hemşehrilerimizi dinliyor, onlardan gelen istek ve talepler doğrultusunda hizmetlerimizi arttırarak sürdürüyoruz dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu