“Kandıra pazar yeri otoparkında asfalt çalışmaları sürüyor” - Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi
18 Ağustos 2018 Cumartesi
Global

“Kandıra pazar yeri otoparkında asfalt çalışmaları sürüyor”

“Kandıra pazar yeri otoparkında asfalt çalışmaları sürüyor”
Güncel Yazdır

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki çalışmalarını sürdürüyor. Pazar yeri alanına yakın bir mesafeye vatandaşların araçlarını rahatlıkla park etmelerini sağlayarak trafiğin önüne geçmeyi hedefleyen ekipler, çalışmaların kısa sürede tamamlanması için çalışıyor

Kandıra’da vatandaşlara hizmet sürüyor. Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında pazar yerine yakın bir alan otopark olarak hazırlandı, vatandaşların trafik sorununu ortadan kaldırmayı amaçlayan çalışma, vatandaşları da memnun etti.

 

İlçede vatandaşlarımızın yaşam alanlarını arttıran çalışmalarımız devam edecek diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, mahalle ziyaretlerimizde hemşehrilerimizi dinliyor, onlardan gelen istek ve talepler doğrultusunda hizmetlerimizi arttırarak sürdürüyoruz dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Başiskele 17 Ağustos ilan Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat konak_dr