20 Ocak 2019 Pazar

Eski başkanlar iftarda buluştu

Eski başkanlar iftarda buluştu
Güncel Yazdır

Haber

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu eski ve yeni belediye başkanlarıyla meclis üyelerini iftar sofrasında ağırladı

GENEL (1)

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Mayıs ayı meclis toplantısının ikinci oturumunun ardından geçmiş dönemlerde ilimizde görev yapmış olan belediye başkanları, meclis üyeleri ve mevcut belediye başkanlarıyla, meclis üyelerini iftar yemeğinde ağırladı. Antikkapı Restoran'da gerçekleştirilen iftara ilimizin siyasileri de akın etti.

 

KÖSE MASA

GENİŞ KATILIM

Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun ev sahipliğini üstlendiği iftar programına İzmit Belediyesi Başkanı Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti Eski İl Başkanı ve Eski Kullar Belediye Başkanı Mahmut Civelek,  Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Erenkaya, İzmit Eski Belediye Başkanı CHP’li Erol Köse, eski belediye başkanları, eski ve yeni meclis üyeleri katıldı.

 

_DSC0120

“RAMAZAN SEVGİ AYIDIR, PAYLAŞIM AYIDIR”

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu programda, “Davetimize katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ramazan sevgi ayıdır, paylaşım ayıdır, barış ayıdır, kardeşlik ayıdır. Tabi bu inananlar içindir. Kan dökmek isteyenlere bu geçmiyor. İnşallah bu ayda dünyaya barış huzur gelir. Önceden imkanlar kısıtlıydı. Artık günümüzde belediyecilik ilkeli ve tarafsız olursanız, adaletli olursanız, eskiye göre her şeyin daha kolay olduğunu görüyorum” şeklinde konuştu.

 

_DSC0157

ESKİ BAŞKANLARDAN DOSTLUK VURGUSU

Sözlerini sürdüren Karaosmanoğlu, “Bu güzel Ramazan akşamında tüm davete katılan kardeşlerime teşekkür ediyorum. Eski arkadaşlarımızı görmüş, dertleşmiş olduk. Sizin gibi güzel insanlara hizmet etmek bizim için büyük bir şeref ve onurdur” ifadelerini kullandı. Karaosmanoğlu’nun ardından Kandıra eski Belediye Başkanı ve Kocaelispor eski Başkanı Turan Sarı ve İzmit Belediyesi eski Başkanı Erol Köse davetlileri selamlama konuşması yaparak dostluk ve kardeşlik vurgusu yaptı. Köse, “Ali Ayaz benim siyasi prestijimi kurtaran adamdır. Karaosmanoğlu bu ülkedeki en vefalı belediye başkanlarındandır” şeklinde konuştu. 

 

KÖSE-KARAOSMANOĞLU (1)

 

ELİNİ ÖPERKEN

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu