20 Ocak 2019 Pazar

Başkan Ayaz çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Ayaz çalışmaları yerinde inceledi
Siyaset Yazdır

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, alt ve üst yapıya yönelik hizmetleri yerinde görmek için sahaya indi, çalışmaları yerinde inceledi

Başiskele Belediyesi, her alanda yatırım ve hizmetlerine kesintisiz devam ediyor. Başkan Ayaz, Atakent Mahallesi ve Yeniköy Merkez Mezarlığındaki çalışmaları yetkili birim müdürleriyle beraber gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Hüseyin Ayaz’a Fen İşleri Müdürü Zehra Batmaz, Park Bahçeler Müdürü Şerafettin Demir ve Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Demirtaş eşlik etti.

 

Atakent Mahallesi’nde yeni yolların bakımı ve yeni hissedilebilir kaldırımların yapımı, park ve bahçelerin temizliği ve bakımı konusunda bilgi alan Başkan Ayaz, Yeniköy Merkez Mezarlığı çevresine yapılacak olan taş duvar çalışmaları denetledi. Başkan Ayaz, müdürlerine çalışmaların hızlanması konusunda talimat verdi. İlçenin dört bir yanında çalışmalara devam ettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Ayaz, "Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza önem veriyoruz. İlçemizi daha modern ve yaşanabilir hale getirmek için çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz. Bugünü değil geleceği düşünerek; asırlık çalışmalar yapıyoruz." dedi.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu